Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility MEKOMONET-->

חברת אובליגור יכולה לסייע לכם לסיים עם החובות

חברת אובליגור יכולה לסייע לכם לסיים עם החובות
צילום https://stock.adobe.com

אובליגור היא חברה מובילה במשק בתחום הייעוץ הפיננסי, ובמתן פתרונות מקצועיים לבעיית חובות בפרט. איך זה קורה בפועל? האפשרות הראשונה והכדאית ביותר (במידת האפשר) נראית הסדר חובות.

הסדר חובות הוא תהליך משפטי אשר נועד לאפשר ללקוחות להתחיל לחיות מחדש, לחזור לשגרת יומם מבלי העננה השחורה שרובצת עליהם לאור המצב בבנק, מול כל נושה אחר ו/או בהוצאה לפועל. מתמקדים במחיקת ההצמדות והריביות הגבוהות על ההחזר החודשי שלכם, וכמובן שכפועל יוצא, החייב יכול להניח בצד את חששותיו מפני הגבלות שונות, עיקולים ומאסר.

השגת הסדר חובות עם אובליגור, תאפשר לכם להימנע מלהגיע לפשיטת רגל.

צוות החברה שלנו מקצועי ומנוסה, בעל ידע נרחב, ניסיון רב, וארגז כלים מקצועיים לצורך טיפול בחובות עבר ופתיחת דף כלכלי חדש בחייכם.

חברת אובליגור יכולה לסייע לכם לסיים עם החובות
צילום https://stock.adobe.com

אובליגור: מומחים בהסדרי חובות מול הבנקים ונושים נוספים

הסדר חובות עושים עם חברת אובליגור. אנו  מעמידים לרשות לקוחותינו צוות מקצועי ומנוסה המתמחה באפיקים שונים בתחומי הבנקאות והפיננסים, זאת לצד זמינות גבוהה וליווי אישי מסור לכל לקוח/ה.

במסגרת העבודה נפעל להיטיב את תנאי החוב של החייב מול הנושה/נושים. טובת הלקוח/ה ניצבת לנגד עינינו בכל שלבי התהליך. נדאג להשתמש בכל כליי העזר שבאמתחתנו בכדי להפחית את המצוקה הפיננסית של הלקוח, ונדאג להחזיר או לשפר נזילות כספית, כך שלא תהיה פגיעה בהתנהלות היומיומית שלכם. כל זאת לאחר שנוודא כי הגורמים הרלוונטיים ידונו מחדש בתנאי החובות העומדים.

חברת אובליגור עושה כל שביכולתה על מנת לסייע לחייבים להסדיר את בעיותיהם הכספיות ולהגיע למצב של מחיקת חובות, ללא עירוב גורמים משפטיים ומחוץ לכותלי בית המשפט עם הסדר חובות נוח.

אנו נפעל למענכם, וננקוט בצעדים הרלוונטיים לטובת השגת הסדר חוב בתנאים המיטביים ביותר, זאת בהתאם למצבכם האישי, וכמובן לטובת האינטרס שלכם.  נבצע עבורכם את מכלול הפעילויות הנדרשות.

הטיפול כולל ניהול משא ומתן מול הבנק  או מול נושים אחרים, תוך התעקשות על הגמשת תנאי תשלום החזר החוב והפחתה בסך גובה החוב.

במסגרת הדיון המחודש בתנאי חובכם, נפעל בכל אמצעי אפשרי על מנת למזער את מצוקתכם הפיננסית, ונדאג לשפר את נזילות הכספים שלכם, כך שיתאפשר לכם לשוב לשגרת חייכם הרגילה.

לחברת אובליגור יש ניסיון רב בהתנהלות מול המערכת הבנקאית

הצוות המקצועי של אובליגור מתמחה בהתמודדות מול המערכת הבנקאית, ויודע לפנות לגורמים הרלוונטיים בבנק, לקידום הטיפול במקרה שלכם. הודות לכך, נחסכים מלקוחותינו לא מעט קשיים וטרדות. התמודדות אישית מול הבנק אינה דבר קל ופשוט, ולכן קבלת עזרה מגורם מקצועי היא פתרון כדאי. עם אובליגור יש לכם 'אמא ואבא', אתם מפקידים את הבעיה בידיים המקצועיות והאמינות ביותר, בידי מומחים בפיננסים ובבנקאות.

אנו מכירים היטב את המערכת הבנקאית, כיצד הבנק 'חושב' , ואיך נכון לפעול כדי לפתור בעיית חובות. נדאג לחזק את כל הטיעונים שלכם מול הגורמים הרלוונטיים, ובמקביל להציג בפניכם את כל האפשרויות הקיימות על פרטיהן. באובליגור, שירות מסור ומקצועי, ושמירה על שקיפות מלאה מול הלקוח היא א'-ב'.

חברת אובליגור מתחייבת בפני לקוחותיה להיעזר בכל כלי מקצועי העומד לרשותה על מנת להגיע להסכמה מול הבנק /מול הנושים, ולהשיג עבורם הסדר חובות אופטימאלי.

 

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
באילו מיומנויות מנעולן רכב צריך לשלוט
מנעולן הוא הרבה יותר מסתם אדם שיכול לעזור לכם לפתוח...
בהשקעה של למעלה כ-100 מיליון ש״ח: נפתח במישור אדומים GAMOS, מתחם האירועים המרהיב בישראל הכולל אולם, גן אירועים ומתחם ריזורט
האירוע שלכם מתקרב? כדאי שתקראו את המידע הבא ובעיקר תביטו...
איך נראה טיפול נפשי מקצועי
מבחוץ, טיפול נפשי, נראה כמו משהו קצת מאיים. אבל האמת...
חשיבות התחזוקה של מערכת סולארית
המשמעות של תחזוקת מערכת סולארית לאחר התקנת מערכת סולארית יש חשיבות...
שינויים במשכנתא במהלך החיים
החיים הם אינם צפויים וכך גם המצב הכלכלי שלנו -...
ציוני הדרך המשמעותיים ביותר בטיול לבודפשט
בודפשט היא עיר אירופאית מעניינת ויעד חופשה פופולרי בתקציב נמוך....
נהלו את המאבק שלכם נכון יותר
לכל עובד שמורה הזכות לנהל מאבק על הזכויות שלו אבל...
עקצו אתכם? כך תרחיקו צרעות באופן טבעי
צרעות בסביבת הבית זו בהחלט צרה צרורה. לא רק שהן...
מה חשוב לדעת לפני מכירת דירת יוקרה?
כל אחד מאיתנו היה רוצה לגור בדירה גדולה במגדל לעשירון...
הרמת כוסית מושקעת במשרד – איך באמת עושים את זה?
אתם מנהלים חברה גדולה ויש לכם לא מעט עובדים? ברור...