Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility MEKOMONET-->

חברת אובליגור יכולה לסייע לכם לסיים עם החובות

חברת אובליגור יכולה לסייע לכם לסיים עם החובות
צילום https://stock.adobe.com

אובליגור היא חברה מובילה במשק בתחום הייעוץ הפיננסי, ובמתן פתרונות מקצועיים לבעיית חובות בפרט. איך זה קורה בפועל? האפשרות הראשונה והכדאית ביותר (במידת האפשר) נראית הסדר חובות.

הסדר חובות הוא תהליך משפטי אשר נועד לאפשר ללקוחות להתחיל לחיות מחדש, לחזור לשגרת יומם מבלי העננה השחורה שרובצת עליהם לאור המצב בבנק, מול כל נושה אחר ו/או בהוצאה לפועל. מתמקדים במחיקת ההצמדות והריביות הגבוהות על ההחזר החודשי שלכם, וכמובן שכפועל יוצא, החייב יכול להניח בצד את חששותיו מפני הגבלות שונות, עיקולים ומאסר.

השגת הסדר חובות עם אובליגור, תאפשר לכם להימנע מלהגיע לפשיטת רגל.

צוות החברה שלנו מקצועי ומנוסה, בעל ידע נרחב, ניסיון רב, וארגז כלים מקצועיים לצורך טיפול בחובות עבר ופתיחת דף כלכלי חדש בחייכם.

חברת אובליגור יכולה לסייע לכם לסיים עם החובות
צילום https://stock.adobe.com

אובליגור: מומחים בהסדרי חובות מול הבנקים ונושים נוספים

הסדר חובות עושים עם חברת אובליגור. אנו  מעמידים לרשות לקוחותינו צוות מקצועי ומנוסה המתמחה באפיקים שונים בתחומי הבנקאות והפיננסים, זאת לצד זמינות גבוהה וליווי אישי מסור לכל לקוח/ה.

במסגרת העבודה נפעל להיטיב את תנאי החוב של החייב מול הנושה/נושים. טובת הלקוח/ה ניצבת לנגד עינינו בכל שלבי התהליך. נדאג להשתמש בכל כליי העזר שבאמתחתנו בכדי להפחית את המצוקה הפיננסית של הלקוח, ונדאג להחזיר או לשפר נזילות כספית, כך שלא תהיה פגיעה בהתנהלות היומיומית שלכם. כל זאת לאחר שנוודא כי הגורמים הרלוונטיים ידונו מחדש בתנאי החובות העומדים.

חברת אובליגור עושה כל שביכולתה על מנת לסייע לחייבים להסדיר את בעיותיהם הכספיות ולהגיע למצב של מחיקת חובות, ללא עירוב גורמים משפטיים ומחוץ לכותלי בית המשפט עם הסדר חובות נוח.

אנו נפעל למענכם, וננקוט בצעדים הרלוונטיים לטובת השגת הסדר חוב בתנאים המיטביים ביותר, זאת בהתאם למצבכם האישי, וכמובן לטובת האינטרס שלכם.  נבצע עבורכם את מכלול הפעילויות הנדרשות.

הטיפול כולל ניהול משא ומתן מול הבנק  או מול נושים אחרים, תוך התעקשות על הגמשת תנאי תשלום החזר החוב והפחתה בסך גובה החוב.

במסגרת הדיון המחודש בתנאי חובכם, נפעל בכל אמצעי אפשרי על מנת למזער את מצוקתכם הפיננסית, ונדאג לשפר את נזילות הכספים שלכם, כך שיתאפשר לכם לשוב לשגרת חייכם הרגילה.

לחברת אובליגור יש ניסיון רב בהתנהלות מול המערכת הבנקאית

הצוות המקצועי של אובליגור מתמחה בהתמודדות מול המערכת הבנקאית, ויודע לפנות לגורמים הרלוונטיים בבנק, לקידום הטיפול במקרה שלכם. הודות לכך, נחסכים מלקוחותינו לא מעט קשיים וטרדות. התמודדות אישית מול הבנק אינה דבר קל ופשוט, ולכן קבלת עזרה מגורם מקצועי היא פתרון כדאי. עם אובליגור יש לכם 'אמא ואבא', אתם מפקידים את הבעיה בידיים המקצועיות והאמינות ביותר, בידי מומחים בפיננסים ובבנקאות.

אנו מכירים היטב את המערכת הבנקאית, כיצד הבנק 'חושב' , ואיך נכון לפעול כדי לפתור בעיית חובות. נדאג לחזק את כל הטיעונים שלכם מול הגורמים הרלוונטיים, ובמקביל להציג בפניכם את כל האפשרויות הקיימות על פרטיהן. באובליגור, שירות מסור ומקצועי, ושמירה על שקיפות מלאה מול הלקוח היא א'-ב'.

חברת אובליגור מתחייבת בפני לקוחותיה להיעזר בכל כלי מקצועי העומד לרשותה על מנת להגיע להסכמה מול הבנק /מול הנושים, ולהשיג עבורם הסדר חובות אופטימאלי.

 

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
כל מה שנחוץ לבטיחות ותקינות הרכב שלכם
כלי רכב משרתים אותנו כל עוד הם אמינים ותקינים והבטיחות...
סכסוכים משפטיים אזרחיים מנוהלים בידיים טובות
תביעות שאינן קשורות לתחום הפלילי הן תביעות שאזרחים מגישים נגד...
טיפול בחשבוניות שאינן תקינות
הנפקת חשבוניות פיקטיביות היא צורה רווחת של העלמת מס, שמטרתה...
עורך דין המטפל במקרים בהם מדובר על אמירות מזיקות
עורך דין לענייני לשון הרע הוא עורך דין המטפל במקרים...
ליהנות בלי פשרות ומבלי לשלם יותר מדי
יש מוצרים ותרופות שכבר אי אפשר לוותר עליהם משום שהם...
יצירת זיכרונות מרגשים מהבר מצווה
חגיגת בר מצווה היא ללא ספק אירוע מרגש ומשמעותי בחייו...
מסנן האבנית שיבטיח לכם מים צלולים ונקיים
מסנן אבנית לבית מומלץ בקרב אנשים המשתמשים בו והוא הפך...
מהו גמילה מאוקסיקודון וכיצד מתבצע התהליך?
גמילה מאוקסיקודון הוא תהליך מאתגר המתרחש כאשר אדם מפסיק או...
הדרך להפוך את הגינה לנעימה ושימושית יותר
הגינה בביתכם עומדת כאבן שאין לה הופכין? למרות כל הכוונות...
החברה הנכונה לביצוע בדק בית ירושלים
אם אתם בדרך לרכוש נכס נדלני, כאן תמצאו שירות אשר...