Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility MEKOMONET-->

זכויות עובדים חייבות הגנה גם היום

זכויות עובדים חייבות הגנה גם היום
קרדיט - Canva

באופן מפתיע, למרות שיש כל כך הרבה מודעות לזכויות עובדים ולעוול שנגרם להם בתנאי העסקה לא הוגנים, ולמרות ההגנה שהם מקבלים בבית הדין לענייני עבודה, עדיין קיימת פגיעה בזכויות עובדים. אכן כן, יש עדיין מעסיקים שלא מהססים לנקוט אמצעים פוגעניים כלפי עובדיהם ואינם נרתעים מכך גם כאשר מתריעים בפניהם. במקרים כאלה יש לעובדים כמה אפשרויות ואחת מהן היא להילחם על הזכויות שלהם, גם בידיעה ברורה שייאלצו למצוא מקור פרנסה אחר. מדובר באחד החששות הגדולים והמוכרים של עובדים בשוק העבודה הישראלי, אך אין ברירה אחרת, שהרי, רק כך ניתן ליצור שינוי ובנוסף, רק כך ניתן לקבל את הזכויות האמיתיות המגיעות לכם, בגובהן המלא.  עורך דין לענייני עבודה שנלחם למענכם יכול לעשות זאת מבלי ליצור אנטגוניזם, שכן מקרים אלה לא תמיד מגיעים עד בתי הדין לעבודה, אלא מסתיימים בפשרה ולאחר משא ומתן. ניהול משא ומתן המתנהל דרך עורך דין לענייני עבודה,  ינוהל ללא כל פשרה על מלוא הזכויות והאינטרסים שלכם. ובכל זאת, זאת הבחירה שלכם האם להילחם על זכותכם ומשרדו של עו"ד אורן טל נלחם ועושה זאת למענכם כבר שנים רבות.

נשים מוגנות מפיטורין

החוק אוסר על פיטורי נשים בהריון או בזמן טיפולי פוריות וגם בחופשת לידה. ולמרות זאת, אנו נתקלים בלא מעט מקרים שכאלה שמחייבים  טיפול משפטי. . בתי הדין לעבודה נוטים להגן על זכויות נשים אלא אם כן מוכח שיקול אחר לגמרי שאינו קשור להריון ואלא אם כן התקבל אישור מיוחד ממשרד הכלכלה. לכן, בכל מקרה של פיטורין בהריון יש לבחון את המקרה לגופו ובין היתר לבדוק את כדאיות התביעה וסיכוייה. במקרים רבים יתנהל משא ומתן על  תנאי החזרה לעבודה או תשלום פיצויים. קיימים מקרים מורכבים יותר המצריכים בירור מעמיק, ואת אלה יש לבצע  לאחר התייעצות עם עורך דין מנוסה בתחום זה.

לא מפטרים בלי סיבה והודעה

פיטורים יכולים להיעשות בכמה דרכים. בתקופה המתוחה בה אנו חיים מדובר לעתים בהודעה קצרה ומהירה על סיום העסקה, אף בטלפון או בעל פה. פיטורים שכאלה הם  פיטורין ללא שימוע והם אינם חוקיים, תהיה הסיבה אשר תהיה ובכך יש לטפל מיידית. . גם במקרים מוצדקים אין לפטר עובדים מבלי להזמין אותם לשימוע, כדי לתת להם הזדמנות להסביר את עצמם, להתגונן, להבהיר את הסיטואציה ולנסות לשנות את ההחלטת הפיטורים.. לעובדים אלה שמורה הזכות להגן על מקור פרנסתם גם בפני מעסיקים קצרי רוח. . משרדו של עו"ד אורן טל עוסק כבר שנים רבות בייצוג עובדים ומעסיקים ופועל למען האינטרסים שלהם לשביעות רצונם המלאה.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
שירות מקצועי ומהיר לכל סוגי תקלות המחשבים
מעבדה לתיקון מחשב נייד בקוסמי מחשבים מציעה ללקוחותיה שירות מקצועי...
מה באמת צריך לדעת על הובלת משרד?
כל מי שמחליט להעביר את המשרד שלו למקום חדש תוהה...
האחים סופר מריו- המשחק הנוסטלגי שרלוונטי גם עכשיו
זירת הגיימרים רוחשת כותרים חדשים, הרפתקאות ועלילות ומרתקת רבים כאשר...
כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור מלון לליל הכלולות
אנחנו לא חושבים כי בחיים הבוגרים יש אירוע משמעותי ומרגש...
ככה תכינו עוגיות חמאה שנמסות בפה
עוגיות חמאה הן מאפה קלאסי אהוב שקשה לעמוד בפניו. העדינות,...
במעמד רעיית נשיא המדינה, הגב' מיכל הרצוג: פורום "120 מנהיגות מחברות" ערך את הכנס השנתי, בסימן ברית נשים ישראלית בבית הנשיא
שיתוף הפעולה בין בית הנשיא לפורום '120 מנהיגות מחברות' הוא...
לעבוד בתנאים האופטימליים ביותר בכל מפעל
מבנה של מפעל מתוכנן כך שיהיו לו תשתיות שיתאימו לכל...
להכיר בני זוג בדרך מהנה יותר
דייטים הם סיוט לאנשים רבים, במיוחד לאחר שנכוו במערכות יחסים...
גניבת פרטים- איך מתמודדים מבחינה משפטית?
עבירות הקשורות למחשבים, אינטרנט ולמידע הרב שרץ בו נחשבות לבעיה...
פסטיבל EGG'S BENEDICT בוולדורף אסטוריה מלון וולדורף אסטוריה ירושלים מזמין את הקהל הרחב לחגוג בארוחת בוקר מפנקת עם מגוון מנות EGG'S BENEDICT (בין התאריכים 19.5 –31.5)
מנת ה EGG'S BENEDICT היא אחת ממנות ארוחת הבוקר והבראנץ'...