Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility MEKOMONET-->

זוגיות במשבר – איך יוצאים מזה

זוגיות במשבר  – איך יוצאים מזה
Credit: Pixabay

רבים לא מבינים זאת, אך זוגיות במשבר יכולה לגרום לנו לירידה משמעותית באיכות החיים ובחלקים נוספים לדוגמת חינוך, אווירה ביתית ובמערכת היחסים.  כאשר קיימת זוגיות במשבר, אי אפשר לטמון את הראש בחול, באם נתעלם מהמצב ולא נשכיל לטפל הזה, המצב רק ילך ויחמיר ויגרום לנו למצב בלתי הפיך שלא תהיה ממנו דרך חזרה.  ידוע כי זוגיות יכולה להעצים את שני בני הזוג, אך בד בבד היא יכולה גם לרוקן את שני הצדדים וכן את האווירה בבית, דבר שישפיע על כל הנוגעים בדבר כולל הילדים. משבר יכול לגרום להיחלשות אישית של כל אחד מהצדדים בכל התחומים, פתאום נרגיש את עצמנו מרוקנים גם בעבודה, וגם מול חברים ובני משפחה אחרים. האיש שיוכל להציל אתכם מכל הבעיות הוא יועץ זוגי. אבי אלפסי יזרעאל,  הוא יועץ זוגי ומאמן אישי, מומחה בתחום בעל ניסיון רב. פנו אליו לייעוץ .

פנו ליועץ שיהיה זמין עבורכם

היום זה כבר לא בושה לפנות לטיפול של יועץ זוגי. באם הנכם מתגוררים באזור המרכז, מומלץ לכם לפנות אל ייעוץ זוגי במרכז, מסיבות רבות. ראשית ברגע שהיועץ נמצא קרוב למקום מגוריכם, כך גם הוא יהיה זמין יותר עבורכם, ותוכלו להיות אי

Credit: Pixabay

תו בקשר גם אם המצב החמיר ואתם חייבים יעוץ דחוף. שנית, כולנו אנשים מאוד עסוקים ואין לנו שמו רב לבזבז על שהיה בכבישים בדרך לטיפול, מומלץ שהיועץ שלנו יהיה כמה שיותר קרוב. הסיבה השלישית טמונה באזור המגורים. יועץ שנמצא קרוב אילכם, יכיר גם את הסביבה, התנאים והשלכותיהם האפשריות על המערכת הזוגית.

אין מה לחשוש מייעוץ זוגי

לעיתים משבר שלא עבר טיפול נכון בקרב שני בני הזוג עלול להטיל צל כבד על המשך המערכת הזוגית, גם באם היא נמשכת לאורך שנים. הזוגיות חווה משברים מסוגים שונים, משבר בהורות המשליך על הזוגיות, משבר באינטימיות בין בני הזוג, משבר אמון, ריחוק ועוד. כל הסיבות הללו דורשות מכם לפנות לייעוץ זוגי, באופן מידי על מנת להציל את נישואיכם. בעבר היתה נטייה לחשוש מייעוץ זוגי, אנשים תמיד חשבו מה הסובבים אותם יגידו, אבל כיום ייעוץ זוגי הוא מקובל ואף מבורך בקרב רבים. חשוב כי היועץ הזוגי שלכם יהיה מנוסה ומיומן בתחום. אבי אלפסי יזרעאל, הוא יועץ זוגי ומאמן אישי מומחה ובעל ניסיון רב ושעור הצלחה גבוה בפתרון משברים קשים בזוגיות ובמערכות יחסים. פנו אליו עוד היום.

על כל נושא, ואף מעלים במחשבותיכם את המושג גירושין, זהו סימן מובהק שאתם חווים משבר בזוגיות. לרבים מאתנו יש משברים בזוגיות, חלק מאתנו מנסים להעביר את זה כלא היה, חלק מנסים אף להתמודד לבדם עם המשבר וחלק פשוט מחליטים "לפרק את החבילה" ללא כל אפשרות לסיכוי נוסף. חשוב להבין כי במשבר בזוגיות נאמרים ונעשים דברים שאין להם דרך חזרה. לכן חשוב מאוד לא לתת לכדור השלג להתעצם, ולהתחיל לטפל במשבר עוד בתחילתו. הדרך הטובה והנוחה היא לערב צד שלישי ורצוי שהוא יהיה איש מקצוע מנוסה כיועץ זוגיות.

 

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
גדר מעוצבת - הדרך המושלמת לשדרג את הבית
גדר אלומיניום מעוצבת היא הבחירה האולטימטיבית לכל מי שרוצה להוסיף...
טיפים להתמודדות חכמה עם תביעת לשון הרע שהוגשה נגדכם
חוק איסור לשון הרע, התשכ"ה-1965, נועד להגן על כבודו ושמו...
שחזור מידע בירושלים
כך תפעלו כשהקבצים החשובים לכם נעלמו [פתרון] איבוד מידע חשוב הוא...
הבחירה המושלמת לגבר המודרני
רשת סוואג 69, שהוקמה בשנת 2017 על ידי מעצב האופנה...
איך עובד ומה תפקידם של מערכות כיבוי אש ספרינקלרים
על מנת לבנות מבנה גדול או בניין לצרכי מסחר, עסקים...
עיצוב בית פרטי VS עיצוב דירה בבניין למגורים
לא פעם עולות שאלות בנוגע להבדלים בין עיצוב פנים של...
היכן כדאי למקם את השירותים באירוע?
אחד היתרונות הבולטים בהפקת אירוע שטח הוא היכולת לתכנן בעצמכם...
לתת סיכוי לכל גישור
גירושין הם הפתרון לסכסוכים משפחתיים רבים אולם אינם הפתרון היחיד...
כך תיהנו מהגינה בכל ימות השנה
יש לכם בית גינה אבל האמת היא שאתם לא נהנים...
מוצרים לשיער מחומרים טבעיים בלבד- האם הם טובים יותר עבורך?
כבר זמן מה, מוצרי טיפוח אורגניים לשיער מבוקשים ביותר. מוצרים...