Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility MEKOMONET-->

הליווי המשפטי החשוב ביותר למשפחה שלכם

הליווי המשפטי החשוב ביותר למשפחה שלכם
קרדיט Canva

ברגעים בהם אירועים בחיים מחייבים פנייה לרשויות ופעולות רישום שמקבלות תוקף משפטי, כמו קבלת צו ירושה וכל הנהלים שמתלווים לכך, טוב שיש לצידכם עורך דין שיכול להבין אתכם ולעזור לכם לפי תפיסת העולם שלכם בניהול המשפחה. יש מקרים שבהם נחוצים סיוע משפטי ופעולות כמו הגשת בקשה לרישום ירושה, שאותה יש להגיש עם כל המידע המתבקש בנוגע לכך, כמו כיצד להוציא צו ירושה מלכתחילה ואיך עורך הדין יכול לעזור לכם במקרה של הגשת התנגדויות. כל משפחה עלולה להיתקל בקשיים כאלה ברגעים לא צפויים, משום שכל מה שכרוך בכספים וברכוש עלול לעורר מתחים וסכסוכים רדומים במשפחה. במקרה כזה, כאשר מערימים עליכם קשיים ומנסים למנוע מכם לרשום כחוק את הירושה שלכם כפי שנדרש, אתם מקבלים את העזרה המשפטית שנחוצה לכם כדי להדוף כל התנגדות לכך ולרישום הירושה שלכם לאחר שהצלחתם לקבל צו ירושה. עו"ד ערן דוידוב מסייע לכם בכל הקשור לענייני ירושה ומשפחה כדי להגן על הזכויות שלכם בצורה המיטבית ביותר.

הסכמות אפשר לנסח בדרך גישור

במקרים שבהם יש מחלוקת בענייני ירושה יש כמה דרכים לפעול בעניין כדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר. לא תמיד משפט הוא המוצא הנכון ביותר, זה דורש כסף וזמן ולא תמיד יסתיים בהכרח בדרך בה רציתם שיסתיים. במקרים שבהם הירושה נקבעה כעובדה מוגמרת על פי צו ירושה, או שהצוואה קיבלה תוקף והוצא צו לקיום צוואה ועדיין נראה לכם שיש שינויים שאפשר לבצע כדי להקל על עצמכם או לחלק הכל בדרך הוגנת יותר, יש גם אפשרות לנסח הסכם בין יורשים שמחלק הכל בדרך שנוחה לכם. זה יכול להיות בגלל ענייני מיסים שמכבידים עליכם אם תרשו את הנכס, או בגלל מצב שבו אתם חושבים שמישהו מקופח והוגן יותר לתת לו את חלקכם. כל עניין כזה מחייב ניסוח מקצועי של עורך דין שעורך זאת כדי להעניק להסכם תוקף משפטי.

להיפרד בהסכמה תמיד עדיף

מלחמות גירושין מכוערות וקשות מוכרות לנו מהסרטים, אבל גם מהחיים. לכן, כיום יש חוק שמחייב את יישוב הסכסוך הנועד לגשר בין הצדדים לפני שפונים למשפט קשה וממושך. כדי לנסח הסכם גירושין בהסכמה מומלץ לפנות לעורך דין שהוא גם מגשר, שמתמחה בדיני המשפחה והגישה שלו היא לנהל את הפרידה בדרך מכובדת שלא תקפח אף צד ותשמור על הזכויות של כל הצדדים המעורבים. עו"ד ערן דוידוב עוזר לכם להקל על הפרידה בניסוח הסכמי גירושין הוגנים.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
כל מה שנחוץ לבטיחות ותקינות הרכב שלכם
כלי רכב משרתים אותנו כל עוד הם אמינים ותקינים והבטיחות...
סכסוכים משפטיים אזרחיים מנוהלים בידיים טובות
תביעות שאינן קשורות לתחום הפלילי הן תביעות שאזרחים מגישים נגד...
טיפול בחשבוניות שאינן תקינות
הנפקת חשבוניות פיקטיביות היא צורה רווחת של העלמת מס, שמטרתה...
עורך דין המטפל במקרים בהם מדובר על אמירות מזיקות
עורך דין לענייני לשון הרע הוא עורך דין המטפל במקרים...
ליהנות בלי פשרות ומבלי לשלם יותר מדי
יש מוצרים ותרופות שכבר אי אפשר לוותר עליהם משום שהם...
יצירת זיכרונות מרגשים מהבר מצווה
חגיגת בר מצווה היא ללא ספק אירוע מרגש ומשמעותי בחייו...
מסנן האבנית שיבטיח לכם מים צלולים ונקיים
מסנן אבנית לבית מומלץ בקרב אנשים המשתמשים בו והוא הפך...
מהו גמילה מאוקסיקודון וכיצד מתבצע התהליך?
גמילה מאוקסיקודון הוא תהליך מאתגר המתרחש כאשר אדם מפסיק או...
הדרך להפוך את הגינה לנעימה ושימושית יותר
הגינה בביתכם עומדת כאבן שאין לה הופכין? למרות כל הכוונות...
החברה הנכונה לביצוע בדק בית ירושלים
אם אתם בדרך לרכוש נכס נדלני, כאן תמצאו שירות אשר...