Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility MEKOMONET-->

הלוויתם כסף ואין סימן להחזר? אל תוותרו

הלוויתם כסף ואין סימן להחזר? אל תוותרו
קרדיט - Canva

לרוב, כאשר מדובר על מתן הלוואות, אנו חושבים בעיקר על גופים גדולים בעלי כוח רב כמו בנקים או חברות אשראי שיש להם דרכים ויכולת לגבות את המגיע להם. יש גם לא מעט מקרים הם אדם פרטי מלווה כסף לחבר או קרוב משפחה. אם הלוויתם כסף לאדם ואתם לא רואים סימן להחזר ההלוואה, או שיש התחמקות של הלווה אל תוותרו. התייעצו עם עורך דין גביית חובות מה לעשות. אם זה אדם שניתן לדבר איתו, יתכן שתוכלו להגיע להסדר מחוץ להוצאה לפועל או בית המשפט. זוכים וגם חייבים רבים מעדיפים לסגור את הדברים ביניהם בניהול מו"מ והגעה להסכם. יתכן שתוותרו במסגרתו על חלק מהסכום או תפרסו אותו לתשלומים רבים יותר אך הדבר יכול להית משתלם. אם לא ניתן להגיע להסדר, עורך הדין ילווה אתכם בכל ההליכים מול ההוצאה לפועל.

לעבור את הגירושין ללא רעידת אדמה- זה אפשרי

גירושין הם ללא ספק תהליך מטלטל. גם התהליך עצמו מורכב ולא בהכרח נעים וגם העובדה שחיי כל בני המשפחה הולכים להשתנות לאחר שהכל מסתיים מטרידה רבים. לכן, כדאי להקל על עצמכם ככל האפשר בתהליך. הדבר יביא לכך שלא תבזבזו אנרגיות מיותרות במהלך הגירושין וגם לאחר מכן יהיה קל יותר לכולם להתמודד עם המציאות החדשה. היום זוגות רבים בוחרים להתגרש מחוץ לבית המשפט בהליך גישור ולהגיע להסכם גירושין בדרך זו. את ההליך חשוב שיוביל עו"ד גירושין בעל ניסיון רב הן בייצוג בבית המשפט והן בהובלת הליכי גישור. כך תדעו שההסכם בנוי כך שיקבל בסופו של דבר גם את התוקף המשפטי מבית המשפט.

תפקידיו של עורך דין לענייני משפחה

משפחה היא אמנם מסגרת קרובה אך היא גם מסגרת מורכבת שגם בה יכולים להתעורר עניינים הדורשים בירור או טיפול משפטי. עורך דין לענייני משפחה הוא הכתובת לטיפול בכל נושא הצץ בתוך המשפחה הדורש עזרה של אדם המתמחה בדיני משפחה. רבים מכירים עורך דין לענייני משפחה בתור עו"ד גירושין. אמנם ליווי הליכי גירושין הוא חלק מרכזי בעבודתו אך לגמרי לא היחיד. אצל עורך דין לענייני משפחה ניתן (ואף מומלץ במקרים רבים) לערוך הסכם ממון לפני הנישואין, הסכם שיקל על חלוקת הרכוש במקרה של גירושין. נושא לא פשוט אחר הוא כל הקשור לירושות וצוואות, החל מעריכת צוואה ועד קיום צוואה או חלוקת עיזבון ללא צוואה. עורך הדין עורך גם הסכמים לידועים בציבור, למעוניינים בהורות משותפת ועוד.

משרד עו"ד אליוב גרין מתמחה במשפט האזרחי מסחרי, כולל מקרקעין על נושאים שונים שהכולל התחום, ענייני משפחה, הליכי הוצאה לפועל וחדלות פירעון ועוד. בזכות ניסיון רב שנים מקבלים לקוחות המשרד את הטיפול הטוב ביותר. מוזמנים ליצור קשר.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
כנס האנימה והמנגה הגדול של הקיץ אליו צפויים להגיע אלפי חברי הקהילה מכל רחבי הארץ 8 באוגוסט בבנייני האומה
כנס האנימה והמנגה הגדול של הקיץ אליו צפויים להגיע אלפי...
סדנת ההדפס הירושלמית חוגגת 50 שנה להווסדה!
סדנת ההדפס ירושלים: פתיחה: יום שישי, ה- 19.7.2024 בשעה :...
גדר מעוצבת - הדרך המושלמת לשדרג את הבית
גדר אלומיניום מעוצבת היא הבחירה האולטימטיבית לכל מי שרוצה להוסיף...
טיפים להתמודדות חכמה עם תביעת לשון הרע שהוגשה נגדכם
חוק איסור לשון הרע, התשכ"ה-1965, נועד להגן על כבודו ושמו...
שחזור מידע בירושלים
כך תפעלו כשהקבצים החשובים לכם נעלמו [פתרון] איבוד מידע חשוב הוא...
הבחירה המושלמת לגבר המודרני
רשת סוואג 69, שהוקמה בשנת 2017 על ידי מעצב האופנה...
איך עובד ומה תפקידם של מערכות כיבוי אש ספרינקלרים
על מנת לבנות מבנה גדול או בניין לצרכי מסחר, עסקים...
מפגש מרגש בין צעירים מוסלמים ממרוקו לישראלים התקיים במוזיאון ידידי ישראל וכלל שירה וריקודים משותפים לצלילי שירת זמרת ששרה במרוקאית
מוזיאון ידידי ישראל אירח את משלחת שראכה ממרוקו שהגיעה לישראל...
מישהו לרוץ איתו תערוכת ציורים חדשה בתמול שלשום מחווה לספרו של דוד גרוסמן במסגרת ציון 30 שנה להקמת תמול שלשום
מחווה לספרו של דוד גרוסמן 'מישהו לרוץ איתו' במסגרת אירועי...
נשיא המדינה במפגש ראשי רשויות מקומיות ואזוריות חדשים
״אני מאוד מודאג. אני מאוד מודאג מעליית הטון, מהעימותים המילוליים...