Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility MEKOMONET-->

הזכויות שלכם במשפחה מחייבות הגנה משפטית

הזכויות שלכם במשפחה מחייבות הגנה משפטית
קרדיט - Canva

אחת הבעיות המוכרות במקרי גירושין היא הקשיים שנוצרים בין זוגות מסוכסכים שאינם מצליחים לפשר ביניהם ולהגיע לניהול מערכת יחסים מכבדת שמאפשרת גידול ילדים גם בנפרד, ללא יצירת טראומות נוספות. בעיית הניכור ההורי נוצרת ברוב המקרים על ידי אחד מבני הזוג אבל לא פעם מדובר גם במלחמה קשה שמלבים משני הצדדים מבלי לרצות לשכך אותה ולהתפייס. הקרבנות הם הילדים כמובן ולפעמים רק אחד מבני הזוג, ולשם כך נחוץ להעזר בעורך דין  שמתמחה בתופעה זאת כדי לנסות לנצל כל גוף או גורם שיכול לסייע על מנת להפסיק את הניכור ההורי. סיוע מקצועי של עורך דין ניכור הורי הוא רק אחד הצעדים שנדרשים במקרה כזה משום שלא פעם נדרשת גם תמיכה בלקוח שקשה לו לחיות עם הנתק והרדיפה שלו, שנמשכים גם כאשר הוא מנסה לשקם את חייו. המקרים הקשים האלה מחייבים ידע מקצועי, ניסיון רב וגישה ייחודית כדי לסייע ללקוחות אלה, כמו שעו"ד אתי גוהר משתדלת לעשות למען לקוחותיה כדי לחלץ אותם מהייאוש.

גירושין מתכננים לפני הצעד המעשי

לא מתגרשים משום שטוב מדי אלא להפך, ולכן, כבר כאשר מרגישים ורואים מה קורה בבית יש להתכונן לכך מראש. פגישת ייעוץ עם עורך דין מומחה לגירושין תיתן לכם את התמונה המלאה שנחוצה לכם על מנת להתכונן ולהתחיל לחסוך כסף ולתעד כל מה שדרוש כדי לתמוך בטענות שלכם. חשוב לדעת שככל שהיחסים במשפחה קשים יותר כך יש גם להיערך לכך שהמלחמה תסלים ולכן נדרשים אנשי מקצוע לעזור לכם לצלוח את המכשולים האלה. אפשר לעשות את זה נכון ולהפסיק להילחם, כהחלטה, ואפשר לנסות להגיע להסכמות מראש כאשר הולכים לטיפול זוגי וכאשר נעזרים בעורך דין שתומך בגישור ובתיווך בין הצדדים יותר מאשר במאבקים מיותרים.

ניהול אסטרטגיה מוסכמת

ניהל תיק גירושין פירושו להגיש את הבקשות שלכם על פי אסטרטגיה מתואמת מראש ביניכם לבין עורך הדין שלכם על מנת לדאוג לאינטרסים שלכם ושל הילדים. גם במקרים שבהם ברור שלא יהיו גירושין שקטים ורגועים, אתם לא חייבים להיגרר למאבק מיותר אלא לנסות לשלוט בכל צעד שלכם מבלי להגיב לפרובוקציות. זה חשוב בעיקר כדי להוכיח שלפחות אתם השתדלתם להיות ענייניים ולהתנהל כשורה כדי לא לפגוע בגירושין. עורכת הדין שלכם מובילה אתכם צעד צעד במסלול השלבים שיש לעבור בבית הדין הרבני או בבית המשפט לענייני משפחה וגם מסייעת לכם לקבל את מה שמגיע לכם בזכות. עו"ד אתי גוהר מתייחסת לכל תיק גירושין במלוא האמפתיה וההבנה ומנהלת אותו כדי לשמור על הזכויות המלאות של לקוחותיה.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
שירות מקצועי ומהיר לכל סוגי תקלות המחשבים
מעבדה לתיקון מחשב נייד בקוסמי מחשבים מציעה ללקוחותיה שירות מקצועי...
מה באמת צריך לדעת על הובלת משרד?
כל מי שמחליט להעביר את המשרד שלו למקום חדש תוהה...
האחים סופר מריו- המשחק הנוסטלגי שרלוונטי גם עכשיו
זירת הגיימרים רוחשת כותרים חדשים, הרפתקאות ועלילות ומרתקת רבים כאשר...
כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור מלון לליל הכלולות
אנחנו לא חושבים כי בחיים הבוגרים יש אירוע משמעותי ומרגש...
ככה תכינו עוגיות חמאה שנמסות בפה
עוגיות חמאה הן מאפה קלאסי אהוב שקשה לעמוד בפניו. העדינות,...
לעבוד בתנאים האופטימליים ביותר בכל מפעל
מבנה של מפעל מתוכנן כך שיהיו לו תשתיות שיתאימו לכל...
להכיר בני זוג בדרך מהנה יותר
דייטים הם סיוט לאנשים רבים, במיוחד לאחר שנכוו במערכות יחסים...
גניבת פרטים- איך מתמודדים מבחינה משפטית?
עבירות הקשורות למחשבים, אינטרנט ולמידע הרב שרץ בו נחשבות לבעיה...
האם אפשר לעשות שינוי תודעתי? התשובה היא כן
כל כך הרבה פעמים אנחנו פועלים על אוטומט, ובפועל, פשוט...
תהליך בדיקות ההאזנה – כיצד זה עובד?
בעולם שבו פרטיות הפכה למטבע נדיר, חשיבותה של בדיקת האזנה...