Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility MEKOMONET-->

הוצאת דרכון רומני

הוצאת דרכון רומני
קרדיט PIXABAY

רומניה היא אחת המדינות האהובות ביותר על ישראלים כיום. מלבד בתי הקזינו הנהדרים המושכים תיירות ישראלית רבה הרי שרומניה היא הרבה מעבר לכך. במדינה נפלאה זו תמצאו נופים עוצרי נשימה, אתרים היסטוריים וטירות מהפנטות. כל אלה ביחד עם העובדה שרומניה יהודים רבים עלו לישראל לאורך השנים והקימו בישראל משפחות גדולות ומרובות וכיום מהווים את אבן היסוד המחבר בין המדינות. משנת 2007, השנה שבה רומניה הצטרפה לאיחוד האירופי, יותר ויותר ישראלים החלו לפעול לטובת הוצאת דרכון רומני ועדכון האזרחות הרומנית שלהם כדי ליהנות מכל היתרונות הכרוכים בכך. דרכון רומני הוא דרכון אירופאי לכל דבר ועניין כיום כך שהוא מקנה זכויות רבות למחזיק בדרכון זה.

הוצאת דרכון רומני
קרדיט PIXABAY

היתרונות מהם נהנים מחזיקי הדרכון הרומני:

  • לימודים – מעבר לעובדה שיהיה לכם קל יותר ללמוד במוסדות להשכלה גבוהה במדינות האיחוד האירופי השונות הרי שגם תוכלו לזכות בלימודים מסובסדים ומלגות שונות. במקומות מסוימים אף מאפשרים לימודים בחינם.
  • מגורים חוקיים – כדי לגור במדינות אחרות באיחוד האירופי ו/או ברומניה (הנחשבת כעת לחלק אינטגרלי מהאיחוד האירופי) יש הצורך בדרכון אירופאי. הוצאת דרכון רומני תאפשר לכם בהחלט ליהנות מזכות זה מבלי שתיחשבו מהגרים לא חוקיים.
  • עבודה – תוכלו לעבוד בצורה חוקית ועם תנאים סוציאליים מלאים באחת ממדינות האיחוד האירופי.
  • השקעה ונדל\"ן – אם אתם מחפשים להשקיע בנדל\"ן במדינות היעד בהחלט יעזור לכם להיות בעלי דרכון רומני. התשואה להשקעות נדל\"ן ברומניה בכלל ובמדינות האיחוד האירופי בפרט ידועות כגבוהות יותר מאשר בישראל ולכן קורצת להרבה מאוד משקיעים ישראלים.
  • תנועה חופשית יותר וביטחון לעצמכם ולמשפחתכם – באמצעות דרכון אירופי תוכלו להיכנס באופן חופשי למעל 150 מדינות בעולם המבטלות לגמרי את הצורך בוויזה לבעלי דרכון זה. כמו כן במידת הצורך חס וחלילה תוכלו להעתיק את מקום מגוריכם לאירופה יותר בקלות ובמהירות.

הוצאת דרכון רומני – איך זה מתבצע?

הוצאת דרכון רומני אורכת מספר שלבים. כדאי מאוד להיעזר באיש מקצוע מנוסה שילווה אתכם בהליך. תידרשו לדעת רומנית ברמה בסיסית לפחות, להכיר את ההיסטוריה של רומניה לפחות ברמה סבירה וכמובן להיות בעלי אזרחות רומנית. אם אין לכם אזרחות רומנית תקפה אנו ממליצים לקרוא מדריכים נפרד בנושא זה, לטפל קודם באזרחות הרומנית ורק אז לפועל להוצאת הדרכון הרומני. לאחר שיש בידכם את האזרחות תוכלו להגיש את הבקשה בשגרירות רומניה בישראל (יושבים בתל אביב. מדברים בעיקר רומנית כך שתצטרכו להביא אתכם אדם הדובר היטב את השפה כדי שילווה אתכם). תצטרכו להגיש מספר מסמכים: תעודת אזרחות על שם המבקש, תעודת לידה עם מספר זהות רומני, תעודת נישואין עם מספר זהות רומני ואת טפסי הבקשה אותם תוכלו להוריד מהאינטרנט או לקבל בשגרירות ולמלא במקום. עלות הבקשה כרוכה באגרה של 520 שקלים.

בשל ענייני השפה, תרגום המסמכים, חותמת הנוטריון לאימות המסמכים והמידע בהם ועניינים ביורוקרטיים רבים, בהחלט מומלץ לפנות אל משרד מקצועי המטפל בבקשות מסוג זה ויכול לבצע את העבודה עבורכם בעלויות נמוכות יחסית.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
שירות מקצועי ומהיר לכל סוגי תקלות המחשבים
מעבדה לתיקון מחשב נייד בקוסמי מחשבים מציעה ללקוחותיה שירות מקצועי...
מה באמת צריך לדעת על הובלת משרד?
כל מי שמחליט להעביר את המשרד שלו למקום חדש תוהה...
האחים סופר מריו- המשחק הנוסטלגי שרלוונטי גם עכשיו
זירת הגיימרים רוחשת כותרים חדשים, הרפתקאות ועלילות ומרתקת רבים כאשר...
כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור מלון לליל הכלולות
אנחנו לא חושבים כי בחיים הבוגרים יש אירוע משמעותי ומרגש...
ככה תכינו עוגיות חמאה שנמסות בפה
עוגיות חמאה הן מאפה קלאסי אהוב שקשה לעמוד בפניו. העדינות,...
לעבוד בתנאים האופטימליים ביותר בכל מפעל
מבנה של מפעל מתוכנן כך שיהיו לו תשתיות שיתאימו לכל...
להכיר בני זוג בדרך מהנה יותר
דייטים הם סיוט לאנשים רבים, במיוחד לאחר שנכוו במערכות יחסים...
גניבת פרטים- איך מתמודדים מבחינה משפטית?
עבירות הקשורות למחשבים, אינטרנט ולמידע הרב שרץ בו נחשבות לבעיה...
האם אפשר לעשות שינוי תודעתי? התשובה היא כן
כל כך הרבה פעמים אנחנו פועלים על אוטומט, ובפועל, פשוט...
תהליך בדיקות ההאזנה – כיצד זה עובד?
בעולם שבו פרטיות הפכה למטבע נדיר, חשיבותה של בדיקת האזנה...