Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

הויטמינים ומוצרי הקוסמטיקה שישמרו אתכם צעירים

הויטמינים ומוצרי הקוסמטיקה שישמרו אתכם צעירים
קרדיט pixabay

השאיפה והחלום "להישאר צעירים לנצח" היא במובנים רבים בסיסית ויסודית בתרבות המודרנית, וכולנו מזדהים עם הרצון לשמור על מראה צעיר, להישאר בכושר טוב ובקיצור – להרגיש שאנחנו עדיין צעירים. הדבר נכון לגבי גברים ונשים כאחד, והביא לפיתוחם של אינספור מוצרי קוסמטיקה ותכשירים שונים אשר מטרתם היא בדיוק זו – לסייע לנו לשמור על מראה צעיר ורענן גם בגילאים מתקדמים יחסית. בניגוד לניתוחים פלסטיים, הזרקות של חומרים שונים ועוד, ישנה קבוצה של מוצרי קוסמטיקה המציעים טיפולי פנים עדינים, בלתי פולשניים ויעילים ביותר. מוצרים אלו מבוססים לרוב על ויטמינים טבעיים המבצעים בדיוק את הפעולות הרצויות בעור הפנים ובגוף שלנו.

הויטמינים ומוצרי הקוסמטיקה שישמרו אתכם צעירים
קרדיט pixabay

רטין A וויטמין E – מוצרי קוסמטיקה המחקים את פעולת הטבע

הרעיון הכללי העומד מאחורי קו זה של מוצרים קוסמטיים, כמו גם מאחורי אינספור סוגים של טיפולים שמציעות קוסמטיקאיות מקצועיות, הוא לנסות ולחקות את פעולת הטבע ככל הניתן, במקום לפנות לטיפולים אינטנסיביים ופולשניים דוגמת ניתוחים פלסטיים או הזרקות חוזרות של בוטוקס וכו'.

אם כן, כיצד פועל הטבע בהקשר הנידון? מה גורם לעורם של אנשים בני עשרים, למשל, להיראות מתוח, חסר קמטים, צעיר ורענן? מה יש בעור זה שאין בעור של אדם בן שישים או שבעים אשר עור גופו הולך ומתקמט ומאבד מחיוניותו?

ובכן, חלק מהתשובה לשאלות אלו ניתן לסכם במילה אחת – וויטמינים. ישנם בגוף שלנו סוגים רבים ושונים של וויטמינים כמובן, אך בהקשר של עור הפנים ניתן לציין את וויטמין A ואת ויטמין E לפנים בתור השמות הרלבנטיים והמעניינים ביותר. וויטמינים אלו, הקיימים כמובן באופן טבעי ובמידה כזו או אחרת בגוף של כולנו (גם הזקנים והמקומטים שבינינו), אך כאשר רמת הויטמינים הללו גבוהה יותר עור הגוף (ובפרט עור הפנים) מקבל מראה מתוח, בריא וצעיר יותר. מכיוון שככל שאנחנו מתקדמים בגיל כך גם רמות הוויטמינים הללו יורדות באופן עקבי, מוצרי קוסמטיקה מבוססי וויטמינים אלו, דוגמת רטין A, דואגים להזין את העור שלנו חזרה בוויטמינים הללו, ולתת להם לעשות את עבודתם ה"טבעית", אשר בין היתר באה לכדי ביטוי בהענקת חיות רבה יותר לעור הפנים, והבאתו למצב בו הוא פחות מקומט ויותר חיוני.

מוצרים ללא מרשם והתייעצות עם קוסמטיקאיות מקצועיות

על מנת ליהנות משיטת טיפול יעילה ובלתי פולשנית זו הכוללת שימוש במוצרי קוסמטיקה מבוססי הוויטמינים הרלבנטיים, ניתן הן לפנות לקוסמטיקאית ולבקש המלצות והן לקנות ישירות את המוצר. תכשירים אלו נמכרים ללא מרשם רופא, ותוכלו למצוא אותם בקלות באינטרנט.

עבור מקרים קשים יותר, מקרים בהם תכשירים אלו לא סייעו או כאשר מצב העור קשה במיוחד, מומלץ לגשת להתייעצות פרטנית עם קוסמטיקאית מקצועית, ובמקרים מסוימים אף עם רופא עור. במקרים אלו, ייתכן ולתכשירים מבוססי הוויטמינים כדאי יהיה להוסיף טיפול רפואי מסוים,בהמלצתו ואישורו של הרופא המתאים.

היכנסו לקטלוג מוצרי קוסמטיקה של מעבדות GIGI  כאן.

לאתר הבית היכנסו  https://www.gigi.co.il/

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
החמרה במצב רפואי בעקבות מלחמה - מה ניתן לעשות?
בימים קשים אלו במדינת ישראל, לא נדיר לשמוע על אנשים...
איך להבטיח שהכל יתנהל כשורה בחייכם גם במצבים רגישים?
מצבים שונים שנקלעים אליהם במהלך החיים גורמים לכך שהם נוטלים...
הפיצויים שמגיעים לכם בגלל נזקי גוף
תאונות קורות וחלק מהתאונות אפשר להגדיר כרשלנות של מי שבאחריותו...
6 טיפים לשתייה בריאה
שתיית מים במהלך היום מהווה דבר חשוב וחיוני מאוד לגוף...
הסרת שיער במקומות הכי רגישים במקצועיות
כשאתן מחפשות שיטה יעילה שאיתה אפשר להסיר שיער ביעילות ולטווח...
מגשי פירות
שף הטעמים: יצירת מציאות חדשה עם מגשי פירות
מגשי פירות, המעטפת המיוחדת שנוצרה כדי להעניק לך חוויה קולינרית...
מעברים וכניסות למשרדים ולעסקים
אט אט מתחילים דלתות אוטומטיות לכבוש את נתחי השוק הרחבים...
הכרויות למטרה רצינית – איך לשפר את הסיכויים למצוא זוגיות?
ניסיתם להשתמש באתר הכרויות מקוון כדי למצוא את בת או...
איך להתמודד עם הארכת מעצר?
מעצר הוא הליך לא פשוט שגורם לעצורים רבים להרגיש פחד...
למה כדאי לכם לתת למערכות הבית החכם לדאוג לכם?
כשהמכשירים החכמים שלכם שוטפים עבורכם כלים, מבשלים, מנקים, מוציאים את...