Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility MEKOMONET-->

הויטמינים ומוצרי הקוסמטיקה שישמרו אתכם צעירים

הויטמינים ומוצרי הקוסמטיקה שישמרו אתכם צעירים
קרדיט pixabay

השאיפה והחלום "להישאר צעירים לנצח" היא במובנים רבים בסיסית ויסודית בתרבות המודרנית, וכולנו מזדהים עם הרצון לשמור על מראה צעיר, להישאר בכושר טוב ובקיצור – להרגיש שאנחנו עדיין צעירים. הדבר נכון לגבי גברים ונשים כאחד, והביא לפיתוחם של אינספור מוצרי קוסמטיקה ותכשירים שונים אשר מטרתם היא בדיוק זו – לסייע לנו לשמור על מראה צעיר ורענן גם בגילאים מתקדמים יחסית. בניגוד לניתוחים פלסטיים, הזרקות של חומרים שונים ועוד, ישנה קבוצה של מוצרי קוסמטיקה המציעים טיפולי פנים עדינים, בלתי פולשניים ויעילים ביותר. מוצרים אלו מבוססים לרוב על ויטמינים טבעיים המבצעים בדיוק את הפעולות הרצויות בעור הפנים ובגוף שלנו.

הויטמינים ומוצרי הקוסמטיקה שישמרו אתכם צעירים
קרדיט pixabay

רטין A וויטמין E – מוצרי קוסמטיקה המחקים את פעולת הטבע

הרעיון הכללי העומד מאחורי קו זה של מוצרים קוסמטיים, כמו גם מאחורי אינספור סוגים של טיפולים שמציעות קוסמטיקאיות מקצועיות, הוא לנסות ולחקות את פעולת הטבע ככל הניתן, במקום לפנות לטיפולים אינטנסיביים ופולשניים דוגמת ניתוחים פלסטיים או הזרקות חוזרות של בוטוקס וכו'.

אם כן, כיצד פועל הטבע בהקשר הנידון? מה גורם לעורם של אנשים בני עשרים, למשל, להיראות מתוח, חסר קמטים, צעיר ורענן? מה יש בעור זה שאין בעור של אדם בן שישים או שבעים אשר עור גופו הולך ומתקמט ומאבד מחיוניותו?

ובכן, חלק מהתשובה לשאלות אלו ניתן לסכם במילה אחת – וויטמינים. ישנם בגוף שלנו סוגים רבים ושונים של וויטמינים כמובן, אך בהקשר של עור הפנים ניתן לציין את וויטמין A ואת ויטמין E לפנים בתור השמות הרלבנטיים והמעניינים ביותר. וויטמינים אלו, הקיימים כמובן באופן טבעי ובמידה כזו או אחרת בגוף של כולנו (גם הזקנים והמקומטים שבינינו), אך כאשר רמת הויטמינים הללו גבוהה יותר עור הגוף (ובפרט עור הפנים) מקבל מראה מתוח, בריא וצעיר יותר. מכיוון שככל שאנחנו מתקדמים בגיל כך גם רמות הוויטמינים הללו יורדות באופן עקבי, מוצרי קוסמטיקה מבוססי וויטמינים אלו, דוגמת רטין A, דואגים להזין את העור שלנו חזרה בוויטמינים הללו, ולתת להם לעשות את עבודתם ה"טבעית", אשר בין היתר באה לכדי ביטוי בהענקת חיות רבה יותר לעור הפנים, והבאתו למצב בו הוא פחות מקומט ויותר חיוני.

מוצרים ללא מרשם והתייעצות עם קוסמטיקאיות מקצועיות

על מנת ליהנות משיטת טיפול יעילה ובלתי פולשנית זו הכוללת שימוש במוצרי קוסמטיקה מבוססי הוויטמינים הרלבנטיים, ניתן הן לפנות לקוסמטיקאית ולבקש המלצות והן לקנות ישירות את המוצר. תכשירים אלו נמכרים ללא מרשם רופא, ותוכלו למצוא אותם בקלות באינטרנט.

עבור מקרים קשים יותר, מקרים בהם תכשירים אלו לא סייעו או כאשר מצב העור קשה במיוחד, מומלץ לגשת להתייעצות פרטנית עם קוסמטיקאית מקצועית, ובמקרים מסוימים אף עם רופא עור. במקרים אלו, ייתכן ולתכשירים מבוססי הוויטמינים כדאי יהיה להוסיף טיפול רפואי מסוים,בהמלצתו ואישורו של הרופא המתאים.

היכנסו לקטלוג מוצרי קוסמטיקה של מעבדות GIGI  כאן.

לאתר הבית היכנסו  https://www.gigi.co.il/

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
כל הפרטים החשובים על תהליך גירושין
תשלומי מדור מייצגים את חובתם של ההורים להעניק לילדיהם סביבה...
איך מחשבים התקנה של מערכת סולארית לבית הפרטי
עם כל הכבוד לאידיאולוגיה ולהכרה בכך שעלינו, על כולנו, מוטלת...
יוון כמו שלא הכרתם - מחכה לכם לטיול מרתק
את המראות הקסומים שתפגשו בצפון יוון, קשה לתאר במילים. מלבד...
למי פונים כשזקוקים לעזרה בחיפוש מידע?
אירועים שונים בחיים מחייבים לפעמים שינוס מתניים כדי לצאת מאזור...
הפיכתם של מרחבים עירוניים לאזורים מתחדשים
עורך דין התחדשות עירונית מתמחה בעניינים משפטיים הקשורים לפרויקטים של...
לפי אלו קריטריונים בוחרים את שיטות יציקת הבטון לתבניות?
כאשר מתחילים פרויקט בניה חדש, חשוב לקחת בחשבון כי יסודות...
לחגוג אחרת את האירועים הפרטיים שלכם
כמה שנים הבטחתם לעצמכם שיום אחד תקומו מהכיסא באירוע כלשהו...
במילים פשוטות, מה כולל טיפול באלכוהול וסמים?
כאשר אתם צריכים טיפול בהתמכרויות, אתם עשויים לקבל אותו דרך...
מצבה: הכתובת של יקירינו לאחר שהלכו לעולמם
אף אחד מאיתנו לא רוצה להיות במצב הזה המצב בו...
הסטודנט משאנן הנציח את חבר הילדות מירושלים
בטקס מרגש בבית יד לבנים בירושלים השתתפו השבוע משפחות שכולות,...