Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility MEKOMONET-->

דירות חדשות

דירות חדשות
(צילום: באדיבות אחים חסיד)
(צילום: באדיבות אחים חסיד)

הסיבות לדרישה

הסיבות לביקוש הגבוה עבור דירות למכירה בירושלים הינן רבות כמספר השמות והפנים שיש לעיר המיוחדת. ראשית, מדובר בעיר קודש עתיקת יומין המושכת אליה אנשים מאמינים דתיים ומסורתיים, הרוצים לחיות בצל שכינתה של ירושלים. מלבדם, יש בכל עת ביקוש לדירות חדשות בקרב בני העיר בין אם מדובר בזוגות צעירים או במשפרי דיור. כמו כן, קסמה של העיר הרב גונית מושך אנשים רבים שרוצים לקבל השראה כגון אמנים, סופרים או כל אדם מהשורה. מעבר לכך, בירושלים מרוכזת מרבית הפעילות הממשלתית והמדינית של ישראל, ולכן יש ביקוש רב למגורים בעיר בקרב העוסקים בתחומים אלו.

בנוסף, בעיר פועלות מספר אקדמיות חשובות מאוד והמועסקים על ידיהן מבקשים לגור בעיר או בשכונות סמוכות. אגב, בהיותה אחת מערי התיירות החשובות בישראל מציעה ירושלים גם מגוון אפשרויות תעסוקה בתחומי התיירות והמסעדנות. ואם לא די בכך, עקב היותה מהערים החשובות בעולם, בה תמיד הביקוש גובר על ההיצע, משקיעים רבים מהארץ ומחו"ל מחפשים בכל עת הזדמנויות נדל"ן חדשות וכדאיות ברחביה. ומעל לכל, מדובר בעיר איכותית המציעה רמת חיים גבוהה לרבות אפשרויות תעסוקה, תרבות, מסחר ובריאות.

רכישת דירות חדשות בירושלים

בשנים האחרונות אנו עדים לפריחה בשוק הנדל"ן בעיר, וכיום במסגרתם של פרויקטים בירושלים משווקות קרוב ל- 7000 דירות חדשות. רבות מבין הדירות הללו מוצעות במחירים מוזלים ואטרקטיביים. יתרה מכך, בכנס שנערך לאחרונה הודיע ראש העיר ניר ברקת כי במסגרת תוכניות התחדשות עירונית בכוונתו לאשר ולקדם ב- 5 השנים הבאות עוד אלפי דירות ופרויקטים חדשים. מדובר בכ- 4000 דירות חדשות שרובן ייבנו במסגרתם של פרויקטי פינוי בינוי ותמ"א 38. זאת במטרה לספק קשת רחבה יותר של פתרונות דיור אשר יחזקו שכונות ותיקות ברחבי העיר. כמו כן, הוועדה המחוזית לתכנון ובניה בירושלים מקדמת ומאשרת מגוון פרויקטי בניה חדשה, עליהם נמנים בין היתר כ- 1400 דירות בשכונת בית כרם, ואילו בגני תקווה מתוכנן לקום פרויקט יוקרה עם כ- 500 יחידות דיור. פרויקטים אלו ועוד רבים נוספים משדרגים את מבחר הדירות החדשות בעיר, כשמתוכן רבים יכולים לאתר דירה המתאימה לצרכיהם ויכולתם הכלכלית.

לסיכום

ירושלים, בירתה של ישראל, הייתה בעבר וככל הנראה תהיה תמיד מוקד משיכה למחפשי דירות, בין אם לצורך מגורים או השקעה. כיום, בזכות תנופת בניה והתפתחות ניתן למצוא בשכונות ובאזורים שונים של העיר מגוון פרויקטים חדשים. הפרויקטים מגדילים את היצע הדירות בעיר ומאפשרים לאנשים רבים מכל שכבות האוכלוסייה לרכוש דירה חדשה שמתאימה עבורם.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
הצלחה באכלוס פרויקט קריית היובל של אשטרום מגורים להשכרה ארוכת טווח בירושלים
בזמן קצר מאד הושכרו כ 350 דירות מתוך 396 דירות...
כל מה שצריך לדעת על בניית ממ"ד לבית
מקלטים הם תוספות חיוניות לבתים פרטיים, כי המספקים הגנה מפני...
שני פרויקטים בשותפות הקבוצות בית ירושלמי ויובלים אושרו להפקדה ע"י הוועדה המחוזית לתכנון ובניה בירושלים בתוך זמן שיא של כ- 4 חודשים בלבד
מדובר בפרויקטי פינוי בינוי להקמת 450 יח"ד חדשות ב-2 פרויקטים...
הפיכתם של מרחבים עירוניים לאזורים מתחדשים
עורך דין התחדשות עירונית מתמחה בעניינים משפטיים הקשורים לפרויקטים של...
לפי אלו קריטריונים בוחרים את שיטות יציקת הבטון לתבניות?
כאשר מתחילים פרויקט בניה חדש, חשוב לקחת בחשבון כי יסודות...
קבוצת בית ירושלמי תקים מגדל בן 30 קומות מעורב שימושים בכניסה לעיר- בית הכרם
הוועדה המחוזית נתנה תוקף לפרויקט "פני העיר" בבית הכרם הכולל...
עיצוב פנים הוא לא תמיד מה שחשבתם
אם נכנסתם לבית והרגשתם בו נוח מיד, ראיתם שכל הפריטים...
איזור מגורים עם מחויבות לפיתוח ירוק ובר קיימא
דירות למכירה בהרצליה הירוקה המערבית בולטות כאזור מגורים מוביל המשלב...
דירות בנופים מרהיבים של הסביבה
דירות למכירה בנווה שאנן חיפה מייצגות פלח ייחודי בשוק הנדל"ן...
סקיצות חלוקה בחישוב מדויק
עולם הסקרים והמיפוי עבר כברת דרך ארוכה עם התקדמות הטכנולוגיה....