Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

דירות חדשות

דירות חדשות
(צילום: באדיבות אחים חסיד)
(צילום: באדיבות אחים חסיד)

הסיבות לדרישה

הסיבות לביקוש הגבוה עבור דירות למכירה בירושלים הינן רבות כמספר השמות והפנים שיש לעיר המיוחדת. ראשית, מדובר בעיר קודש עתיקת יומין המושכת אליה אנשים מאמינים דתיים ומסורתיים, הרוצים לחיות בצל שכינתה של ירושלים. מלבדם, יש בכל עת ביקוש לדירות חדשות בקרב בני העיר בין אם מדובר בזוגות צעירים או במשפרי דיור. כמו כן, קסמה של העיר הרב גונית מושך אנשים רבים שרוצים לקבל השראה כגון אמנים, סופרים או כל אדם מהשורה. מעבר לכך, בירושלים מרוכזת מרבית הפעילות הממשלתית והמדינית של ישראל, ולכן יש ביקוש רב למגורים בעיר בקרב העוסקים בתחומים אלו.

בנוסף, בעיר פועלות מספר אקדמיות חשובות מאוד והמועסקים על ידיהן מבקשים לגור בעיר או בשכונות סמוכות. אגב, בהיותה אחת מערי התיירות החשובות בישראל מציעה ירושלים גם מגוון אפשרויות תעסוקה בתחומי התיירות והמסעדנות. ואם לא די בכך, עקב היותה מהערים החשובות בעולם, בה תמיד הביקוש גובר על ההיצע, משקיעים רבים מהארץ ומחו"ל מחפשים בכל עת הזדמנויות נדל"ן חדשות וכדאיות ברחביה. ומעל לכל, מדובר בעיר איכותית המציעה רמת חיים גבוהה לרבות אפשרויות תעסוקה, תרבות, מסחר ובריאות.

רכישת דירות חדשות בירושלים

בשנים האחרונות אנו עדים לפריחה בשוק הנדל"ן בעיר, וכיום במסגרתם של פרויקטים בירושלים משווקות קרוב ל- 7000 דירות חדשות. רבות מבין הדירות הללו מוצעות במחירים מוזלים ואטרקטיביים. יתרה מכך, בכנס שנערך לאחרונה הודיע ראש העיר ניר ברקת כי במסגרת תוכניות התחדשות עירונית בכוונתו לאשר ולקדם ב- 5 השנים הבאות עוד אלפי דירות ופרויקטים חדשים. מדובר בכ- 4000 דירות חדשות שרובן ייבנו במסגרתם של פרויקטי פינוי בינוי ותמ"א 38. זאת במטרה לספק קשת רחבה יותר של פתרונות דיור אשר יחזקו שכונות ותיקות ברחבי העיר. כמו כן, הוועדה המחוזית לתכנון ובניה בירושלים מקדמת ומאשרת מגוון פרויקטי בניה חדשה, עליהם נמנים בין היתר כ- 1400 דירות בשכונת בית כרם, ואילו בגני תקווה מתוכנן לקום פרויקט יוקרה עם כ- 500 יחידות דיור. פרויקטים אלו ועוד רבים נוספים משדרגים את מבחר הדירות החדשות בעיר, כשמתוכן רבים יכולים לאתר דירה המתאימה לצרכיהם ויכולתם הכלכלית.

לסיכום

ירושלים, בירתה של ישראל, הייתה בעבר וככל הנראה תהיה תמיד מוקד משיכה למחפשי דירות, בין אם לצורך מגורים או השקעה. כיום, בזכות תנופת בניה והתפתחות ניתן למצוא בשכונות ובאזורים שונים של העיר מגוון פרויקטים חדשים. הפרויקטים מגדילים את היצע הדירות בעיר ומאפשרים לאנשים רבים מכל שכבות האוכלוסייה לרכוש דירה חדשה שמתאימה עבורם.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
הדירות בפרויקט אשטרום קריית היובל ממשיכות להיחטף
כ-110 דירות נמכרו ונותרו למכירה דירות אחרונות בפרויקט * 7...
עיר הנדל״ן בסימן ערים מתחדשות ומשרדים מניבים
מנכ''ל עיריית ירושלים: "ההתחדשות העירונית מצליחה בירושלים כי אנחנו מספקים...
שמאי מקרקעין בירושלים מומלץ
שמאי מקרקעין בירושלים מומלץ - חשיבות כלכלית בראי הקהילה שמאי מקרקעין...
הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית מביאה להגשת קובלנה של ועדת האתיקה הארצית בלשכת עורכי הדין
הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית מביאה להגשת קובלנה של ועדת האתיקה...
עיריית ירושלים אישרה 3 תוכניות חדשות להתחדשות עירונית
עיריית ירושלים, באמצעות הוועדה המקומית לתכנון ובניה, המליצה להפקדת 3...
מהו ייעוץ משפטי ברכישת דירה?
עבור רבים, רכישת דירה היא למעשה העסקה הכלכלית החשובה והגדולה...
המדריך השלם לשמאי מקרקעין בירושליים 
מבוא: מהו שמאי מקרקעין? (מהי הערכת שווי?) הערכת שווי היא תהליך...
חברת עדן מסכמת את שנת 2022 ופותחת את השנה הבאה. פיתוח רובע הכניסה לעיר, שדרוג אזורים, רחובות ואנרגיה ירוקה: התוכניות של חברת עדן לשנת 2023
דירקטוריון חברת עדן, סיכם את הפעילות בשנת 2022 ואישר את...
אושרה תכנית העבודה של החברה העירונית 'אריאל' לשנת 2023
דירקטוריון החברה העירונית 'אריאל', בהובלתו של יו"ר הדירקטוריון, ראש העיר...
התקבל היתר בנייה למתחם השני בפרויקט 'שדרות היובל' - פרויקט 'פינוי-בינוי' הראשון בשכונת קריית היובל בירושלים
המהפך הגדול בשכונת קריית יובל בירושלים כבר כאן. השכונה הירושלמית...