Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility MEKOMONET-->

דודי שמש וחשמל חכם

דודי שמש וחשמל חכם
תמונה באדיבות: pixabay

הטרנד החם בעולם מערכות החשמל לבית הוא התקנת מערכת בית חכם. את המערכת אפשר לחבר לצרכני חשמל שונים כגון תריסים חשמליים, גופי תאורה, טלוויזיה חכמה, מערכת שמע, דוד שמש או דוד חשמלי, אזעקה וכיוצא בזה. באמצעות המערכת החדשנית והמתקדמת ניתן לשלוט מרחוק בצרכני החשמל, ללא צורך לקום מהספה, בדרך לעבודה, במהלך חופשה בארץ או בחו"ל ועוד.

אם אתם מתכננים להחליף את דוד השמש בבית כדאי להתעדכן בחידושים בתחום, כיום יש דודי שמש חכמים ומתקדמים לתפעול נוח וקל, גם מרחוק. יש גם פתרונות זולים לדודי שמש וחשמל המותקנים בביתכם באמצעותם תוכלו לחסוך הרבה כסף ולדעת תמיד האם כיביתם את הדוד כשיצאתם מהבית או לא.

נהנים ממים חמים כל הזמן

אין צורך להשקיע אלפי שקלים בהחלפת דוד השמש הקיים, ניתן להתקין סוויצ'ר (Switcher) המתאים לכל משקי הבית בארץ. המתג החכם משדרג משמעותית את איכות החיים וניתן לראות בכל זמן ומכל מקום האם כיביתם את הדוד לאחר היציאה מהבית. השליטה במתג מרחוק מבוססת על טכנולוגיית Wi-Fi, אפשר להפעיל את הדוד וליהנות ממים רותחים כאשר חוזרים הביתה אחרי העבודה או לאחר סידורים, חוגים לילדים או חופשה.

המתג החדשני והחכם מחליף את המתגים המגושמים והפשוטים מהדור הישן, במקום מתג הפעלה רגיל המאפשר לכם לכבות או להדליק את הדוד רק כאשר אתם בבית, תוכלו באמצעות אפליקציה ייעודית המותקנת בסמארטפוןלשלוט בדוד השמש בכל רגע נתון, בזמן הנסיעה לעבודה או בחזרה ממנה, במהלך קניות בסופר או בקניון ומכל מקום אחר.

התקנת מערכת סולארית חכמה לחימום מים

מערכת סולארית לחימום מים נחשבת לחסכונית, היא כוללת דוד שמש חכם, קולטים, שעון לדוד, צנרת וקיט אביזרים סולארי. יש להזמין טכנאי דודי שמש אמין ומנוסה כדי להתקין את המערכת, תוך שעות ספורות אפשר ליהנות ממים חמים בבית ולהתחיל לחסוך מאות שקלים בשנה.

כדאי לדעת כי התקנת דודי שמש על ידי טכנאי מוסמך מבטיחה לכם אחריות יצרן ואחריות על העבודה, לכן אין להקל ראש בנושא זה ומומלץ לא לחפש פתרונות זולים ומסוכנים.

תמונה באדיבות: pixabay

שדרוג משמעותי לדודי חשמל ביתיים

בבתים רבים ברחבי המדינה מותקן דוד חשמלי, במקום להשקיע הרבה כסף בדוד שמש אפשר לשדרג את המוצר הקיים באמצעות סוויצ'ר חכם. ישראלים אוהבים טכנולוגיה, האינטרנט השתלט כבר מזמן על חיינו, לכן כדאי להכיר פתרונות חדשים המאפשרים לנו לשפר את איכות החיים, לחסוך עלויות ולעולם לא לשכוח את הדוד דולק.

התקנת מתג חכם מאפשרת הפעלה קלה ויעילה של הדוד החשמלי, יש להתקין את האפליקציה הייעודית בסמארטפון כדי לשלוט מרחוק בדוד וכדי לקבל התרעות חשובות. המערכת החכמה מאפשרת לדעת כמה חשמל הדוד צרך במהלך החודש, מתי יש מים רותחים כך שהדוד מפסיק לפעול, לקבל חיווי על הדלקתהדוד גם כאשר אתם נמצאים בעבודה או בכל מקום אחר, ואפשר לקבוע לו"ז להדלקת ולכיבוי הדוד כדי ליהנות ממים חמים כל היום.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
באילו מקרים חשוב במיוחד לפנות ליועץ משכנתאות מנוסה?
משכנתא היא מוצר פיננסי מורכב במיוחד. ההלוואה שמשמשת לרכישת נכס...
שינויים במשכנתא במהלך החיים
החיים הם אינם צפויים וכך גם המצב הכלכלי שלנו -...
תכנון נכון מבטיח עתיד מאושר!
ההחלטה מה לעשות עם הפנסיה שלכם יכולה להיות אחת ההחלטות...
תכנית עבודה נכונה מבטיחה הצלחה בעסק
ניהול עסק מחייב כישורים ומיומנויות מסוג אחר מאשר עבודה יצרנית...
בשיא המלחמה- חברת אקסטל השלימה את עסקת הנדל"ן הגדולה ביותר במאה שנים האחרונות בירושלים
חברת אקסטל השלימה את רכישת קרקעות אדמות הפטריארכיה בירושלים מקבוצת...
כמה אתם שווים באמת?
ישראלים שונים מאמריקאים בכך שאינם מודדים את שוויו של אדם...
תלת מימד ומוצר ראשוני
אחד השלבים החשובים ביותר בייצור מוצר ולמעשה השלב הכמעט אחרון...
בכיר השפים הירושלמים, השף עזרא קדם, מצטרף לכשרות צהר
השף המוערך עזרא קדם, סמל הקולינריה המקומית אשר יוצר בימים...
שיתוף פעולה חברתי בין אוניברסיטת רייכמן לבן & ג'ריס - למען שירותי הדם של מד"א
במסגרת השת"פ תוצב עמדת תרומת דם של מד"א וסטודנטים שיתרמו דם...
משחק מגנטים לילדים
אחד החידושים בעולם משחקי הילדים בשנים האחרונות הינו ערכות משחק...