Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility MEKOMONET-->

אתם יכולים להקל על ילדיכם בגירושין

אתם יכולים להקל על ילדיכם בגירושין
קרדיט - Canva

גירושין הם משבר קשה רגשית ונוספים עליהם עניינים נוספים כמו רכוש וכספים, אורח חיים ומשמורת ועוד נושאים שנפרטים לפתע לפרטים הקטנים ביותר כדי לחלק נכון את המשפחה. זה הרגע שבו צריך לחשוב על טובת הילדים, שייפגעו בכל מקרה, אבל צריך למזער את זה ככל האפשר. הנזקים שיכולים להיגרם כתוצאה מחוסר הסכמות ומקרבות מיותרים וממושכים בבית המשפט יקרו גם אם תנסו להסתיר מהילדים את ההליכים המשפטיים ולהעמיד פנים שהכל בסדר. הם יבינו שלא הכל בסדר ביניכם משום שאתם עדיין לא משלימים עם הפרידה ועם מצבכם החדש וממשיכים להתכתש בבית המשפט או ברבנות. לשם כך נחוצה התערבות מגשרת ומתווכת של עורכת דין גירושין, שמטרתה היא לנסח כמה שיורת הסכמות ביניכם כדי להפעיל את השכל הישר ולהגיע להסדר ענייני. זה לא קל להתפשר על החלום שלכם כמשפחה, אבל אפשר לצאת משם לדרך חדשה כמשפחה שיש בין חלקיה עדיין קשר חיובי בזכות הילדים, וזאת רק החלטה שלכם. עו"ד שני לוי רוזנבלום דוגלת בגישור ובפישור ככל האפשר מבלי להתפשר על האינטרסים והזכויות של לקוחותיה בדרך לגט.

במשפחות הכי טובות

הסכסוכים על כסף ורכוש מתחילים בעודכם בחיים ויימשכו גם לאחר מותכם, אם זהו המצב במשפחה שלכם. לכן, הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות הוא להותיר צוואה מנוסחת ומנומקת היטב וכחוק, כדי למנוע סכסוכי ירושה במשפחה ומריבות קשות בבית המשפט על הצוואה או חלוקת העיזבון. התייעצות עם עורך דין סכסוכי ירושה תבהיר לכם מה אפשר לעשות כדי לנסות למנוע כמה שיותר מריבות ירושה, ולכן רצוי לוודא שהצוואה תנוסח כחוק. מנגד, אם אתם מרגישים מקופחים בגלל צוואה שבה לא קיבלתם מה שציפיתם לקבל, שמורה לכם הזכות לערער עליה ולהיעזר בשירותי עורך דין כזה כדי להגיש את הבקשה לעשות עמכם צדק.

מה עושים עם עיזבון וצוואה?

יש אפשרויות שונות על פי חוק הירושה שעומדות בפני היורשים שרוצים לחלק בצורה צודקת יותר את העיזבון שהם יורשים. אמנם, צוואה יכולה להיות מאוד עניינית וברורה, אבל אם חלו בינתיים שינויים במצבכם ואתם חושבים שיש דרך אחרת לחלק את העיזבון בצורה צודקת, אפשר להגיע להסכם חלוקת עיזבון שגם תקל עליכם. בדרך זאת נוקטים גם כאשר הירושה שאתם עומדים לקבל תעלה לכם במיסוי כבד או בהוצאות נוספות ואתם רוצים לשנות את זה לטובת אנשים אחרים. יש גם אפשרויות למצוא דרך להגיע להסכמות אחרות במשפחה ואת זה תייעץ לכם עו"ד שני לוי רוזנבלום שמטפלת בענייני ירושה של לקוחותיה במסירות ובמקצועיות.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
יוון כמו שלא הכרתם - מחכה לכם לטיול מרתק
את המראות הקסומים שתפגשו בצפון יוון, קשה לתאר במילים. מלבד...
למי פונים כשזקוקים לעזרה בחיפוש מידע?
אירועים שונים בחיים מחייבים לפעמים שינוס מתניים כדי לצאת מאזור...
הפיכתם של מרחבים עירוניים לאזורים מתחדשים
עורך דין התחדשות עירונית מתמחה בעניינים משפטיים הקשורים לפרויקטים של...
לפי אלו קריטריונים בוחרים את שיטות יציקת הבטון לתבניות?
כאשר מתחילים פרויקט בניה חדש, חשוב לקחת בחשבון כי יסודות...
לחגוג אחרת את האירועים הפרטיים שלכם
כמה שנים הבטחתם לעצמכם שיום אחד תקומו מהכיסא באירוע כלשהו...
במילים פשוטות, מה כולל טיפול באלכוהול וסמים?
כאשר אתם צריכים טיפול בהתמכרויות, אתם עשויים לקבל אותו דרך...
מצבה: הכתובת של יקירינו לאחר שהלכו לעולמם
אף אחד מאיתנו לא רוצה להיות במצב הזה המצב בו...
הסטודנט משאנן הנציח את חבר הילדות מירושלים
בטקס מרגש בבית יד לבנים בירושלים השתתפו השבוע משפחות שכולות,...
תערוכת ענק לכבוד ציון 40 שנה לסדנאות האמנים
"האומן 26" ניהול אמנותי: לי היא שולוב אוצרות: הילי וורטמן מויאל, דביר...
איך אפשר לדעת כמה שווה הנכס שלכם באמת?
שיקולים רבים מעורבים בכל מה שקשור לקביעת ערך של נכסים...