Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

אל תשברו את הגב במעבר דירה – מנוף סולם יפתור עבורכם את הבעיה!

אל תשברו את הגב במעבר דירה – מנוף סולם יפתור עבורכם את הבעיה!
קרדיט leviharamot.co.il

בדירה או במשרד, הפריטים הגדולים והכבדים ביותר הם הרהיטים. ישנם מצבים בהובלת דירות והובלת משרדים, כאשר צריך להשתמש בשירותי מנוף סולם. אז לא עדיף להזמין אותו מחברה שיש לה מספיק ניסיון בעבודה עם ציוד מסוג זה? מנוף סולם הוא ציוד הנעה עצמי לביצוע פעולות הרמת מטען, כאשר יציבות המכשיר מובטחת בשל משקלו הרב. בשל הניידות הרבה, היקף היישום שלו רחב מאוד. מנוף סולם בא לפתור את הבעיה הנפוצה ביותר במעברי דירה, והיא הרמת משא כבד לגובה רב. לכן אל תסמכו על המזל, מדדו ובדקו את הרהיטים ואת רוחב הפתחים בבית, ודאגו להזמין מנוף מראש.

מה ניתן להעביר בעזרת מנוף סולם?

שירותי הובלת רהיטים בעת מעבר דירות מלווים לרוב בשימוש על ידי מנוף להעברת דירה, להוצאת רהיטים וציוד כבד, אשר מסיבות טכניות לא ניתן להוריד פיזית במדרגות או מעברי הבית.

נוח להשתמש במנוף סולם אם יש צורך להוציא חפצים גדולים מהדירה, כמו ריהוט שאינו ניתן לפירוק, ג\'קוזי או פסנתר וכדומה, כאשר המדרגות רבות מדי או חדר המדרגות בכניסה צר מדי. לפעמים לשיקולים נכנס גם נושא המעלית, שיכולה להיות צרה מדי או לא תומכת בהובלת משא כבד.

שירותי הובלה של רהיטים במידות גדולות בעת מעבר דירה או משרד יכולים ניתנים על ידי מובילים מנוסים באמצעות מנוף סולם. אך תמיד חשוב לוודא ולבדוק שבעתיים כי המובילים מקצועיים ומוסמכים לעבוד עם משא כבד ותפעול מנוף.

מה הוא מנוף סולם?

מנוף סולם הוא משאית הובלה בעלת מנגנון הרמה מיוחד, בעזרתו המובילים בעצמם יכולים להעמיס, לפרוק ולהוביל את כל החפצים הדרושים. יש לומר שמחיר שירותיו של מנוף סולם יהיה נמוך בהרבה מאשר בשימוש בציוד מיוחד, המורכב משלושה תהליכים נפרדים , לדוגמא הזמנת מנוף, לאחר מכן העמסה על משאית הובלות נפרדת ואז אותו תהליך גם בנקודת הפריקה. הרי שבשימוש במנוף סולם כל התהליך נחסך מאחר ומנוף סולם הוא נייד ומותקן על משאית ההובלות.

על פי מומחים מנוסים בתחום הובלת מטענים, למנופי סולם כושר הרמה של 1 עד 10 טון, גובה המנוף יכול להגיע מ- 10 עד 30 מטר. אינדיקטורים כאלה של כושר נשיאה שימושיים במיוחד עבור הרמת משא כבד לגובה.

לעתים קרובות אנשים מתמודדים עם בעיה של הובלת פריט גדול. כל תהליך ההובלה מבלי לפגוע בפריט יכולה להיות משימה קשה. ברוב המקרים השכרת מנוף סולם היא הפתרון היעיל והחסכוני ביותר. אל תסמכו על מוביל ש\"יחסוך\" עבורכם מנוף, כדי להעביר פריט אחד במעלה גרם מדרגות צר במשך שעות. השכרת מנוף בטוחה וזולה יותר. מנוף יכול גם לעזור להבטיח שהפריט יישאר שלם וללא פגע בזמן ההובלה. חברת \'משה לוי הרמות\'  עובדים לעתים קרובות עם לקוחות עם ריהוט גדול מדי כדי להיכנס לדירות החדשות. הם בעלי ניסיון רב שנים בתחום ההרמות וההובלה, ותמיד ידאגו למצוא עבורכם את פתרונות ההובלה המשתלמים והנכונים ביותר עבורכם. צי המנופים של \'משה לוי הרמות\' זמין עבורכם בכל שעה, בכל מקום בארץ.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
הליווי המשפטי החשוב ביותר למשפחה שלכם
ברגעים בהם אירועים בחיים מחייבים פנייה לרשויות ופעולות רישום שמקבלות...
מה באמת צריך לדעת על ריהוט ודשא לגינה?
אתם נמצאים היום בנקודה שבה אתם רוצים לשנות את עיצוב...
החמרה במצב רפואי בעקבות מלחמה - מה ניתן לעשות?
בימים קשים אלו במדינת ישראל, לא נדיר לשמוע על אנשים...
איך להבטיח שהכל יתנהל כשורה בחייכם גם במצבים רגישים?
מצבים שונים שנקלעים אליהם במהלך החיים גורמים לכך שהם נוטלים...
הפיצויים שמגיעים לכם בגלל נזקי גוף
תאונות קורות וחלק מהתאונות אפשר להגדיר כרשלנות של מי שבאחריותו...
6 טיפים לשתייה בריאה
שתיית מים במהלך היום מהווה דבר חשוב וחיוני מאוד לגוף...
הסרת שיער במקומות הכי רגישים במקצועיות
כשאתן מחפשות שיטה יעילה שאיתה אפשר להסיר שיער ביעילות ולטווח...
מגשי פירות
שף הטעמים: יצירת מציאות חדשה עם מגשי פירות
מגשי פירות, המעטפת המיוחדת שנוצרה כדי להעניק לך חוויה קולינרית...
מעברים וכניסות למשרדים ולעסקים
אט אט מתחילים דלתות אוטומטיות לכבוש את נתחי השוק הרחבים...
הכרויות למטרה רצינית – איך לשפר את הסיכויים למצוא זוגיות?
ניסיתם להשתמש באתר הכרויות מקוון כדי למצוא את בת או...