Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility MEKOMONET-->

אלכוהול, גמילה, ומה שביניהם

אלכוהול, גמילה, ומה שביניהם
קרדיט - Canva

אלכוהוליזם כבר מזמן אינו מושג נידח בחיי האנושות, ב2023 אנחנו מוצאים לא מעט רמות ומצבי נפש הקשורים בהתמרות לאלכוהול, בתוך קבוצות סיכון שונות, ולא פחות מכך בתוך קבוצות אנושיות במרה הגבוהה ביותר מבחינה סוציו אקונומית, סביבתית, חברתית ומנטלית. נפילה להתמכרות באופן כללי הולכת ונעשית מוכרת יותר ויותר יחד עם לא מעט תסבוכות נפשיות כואבות המתפשטות בכל חוגי האנושות, ללא כל הקדמה או גורם מוכח קבוע לכך, והתמכרות לאלכוהול יכול שתתחיל מנקודת מוצא קלילה ונערית, בשליטה ובמינון, מתוך חווית חיים חביבה וחסרת עכבות, ותתגלגל למחוזות בלתי נשלטים המוגדרים כרפואת הנפש כהתמכרות. עמותת מכורים לחיים שמה לה מטרה לפתור מהשורש את המציאות הקשה הזו, ומפעילה את מגוון בתי הטיפול בהתמכרויות, כולל מרכז גמילה פרטי מושלם עבור כל אדם המבקש לקבל עזרה מקצועית מתוך כבוד ואהבה עמוקים לאדם שבו, בכל מצב שלא יהיה מוטל בו.

אלכוהול והתמכרות

אין ספק שאחוזי ההצלחה הגבוהים בארץ של המכונים השונים של מכורים לחיים אינם מובנים מאליהם ונגזרים מן הסגנון הטיפולי הייחודי שניתן במוסדות הגמילה של מכורים לחיים. הצוות האיכותי של מכורים לחיים אינו רואה במטופל דמות בלתי מציאותית אשר אינה חיה עם האנושות ומסובכת בתוך ההתמכרות, כפי שרואים זאת במגוון מכוני גמילה וקווי טיפול שונים בתחום, אצלנו רואים ומנהלים את השיח מול האדם שמאחורי המצב הנפשי, וזה סוד הקסם הראשוני שלנו. במכורים לחיים מציעים רמה מלונאית של סוויטות וחדרים שונים, כולל מנות שף וכל השירות הנלווה כמו היה זה בית מרגוע חמישה כוכבים, הניסיון שלנו מוכיח שאמון בנפשו של האדם עושה פלאים במטופלים שלנו, ומסייע לו לאסוף את כוחות הנפש הדרושים להליך הגמילה. גמילה מאלכוהול היא אמנם אחד מהתהליכים שסובלים מאמון נמוך מצד אנשי המקצוע, אולם אצלנו מאמינים שזה כן אפשרי ובגדול.

איך זה הולך

מכורים לאלכוהול לעיתים מגיעים אלינו בכוחות עצמם, ולרוב בסיוע אי מי מבני המשפחה או החברים, אנחנו כאן נרתמים מיד למאבק על החיים השפויים והיפים של המטופל, בתהליך מלא תמיכה ובליווי צמוד של אנשי הצוות המדהימים שלנו. התמכרות לאלכוהול עשויה להגיע לטיפול במגוון רמות קושי, ועל כן חשוב לנו להתאים את הטיפול באופן אישי עבור המטופל ותנאי חייו שלו. לעיתים נמליץ על שילוב טיפולים משלימים שונים, לעיתים נעדיף טיפול תומך אקסטרני, ויש עוד הרבה. כל מה שצריך מצידכם הוא פשוט להגיע.

אנחנו כאן למענכם! השאירו פרטים ונתחיל יחד את הדרך.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
שירות מקצועי ומהיר לכל סוגי תקלות המחשבים
מעבדה לתיקון מחשב נייד בקוסמי מחשבים מציעה ללקוחותיה שירות מקצועי...
מה באמת צריך לדעת על הובלת משרד?
כל מי שמחליט להעביר את המשרד שלו למקום חדש תוהה...
האחים סופר מריו- המשחק הנוסטלגי שרלוונטי גם עכשיו
זירת הגיימרים רוחשת כותרים חדשים, הרפתקאות ועלילות ומרתקת רבים כאשר...
כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור מלון לליל הכלולות
אנחנו לא חושבים כי בחיים הבוגרים יש אירוע משמעותי ומרגש...
ככה תכינו עוגיות חמאה שנמסות בפה
עוגיות חמאה הן מאפה קלאסי אהוב שקשה לעמוד בפניו. העדינות,...
לעבוד בתנאים האופטימליים ביותר בכל מפעל
מבנה של מפעל מתוכנן כך שיהיו לו תשתיות שיתאימו לכל...
להכיר בני זוג בדרך מהנה יותר
דייטים הם סיוט לאנשים רבים, במיוחד לאחר שנכוו במערכות יחסים...
גניבת פרטים- איך מתמודדים מבחינה משפטית?
עבירות הקשורות למחשבים, אינטרנט ולמידע הרב שרץ בו נחשבות לבעיה...
האם אפשר לעשות שינוי תודעתי? התשובה היא כן
כל כך הרבה פעמים אנחנו פועלים על אוטומט, ובפועל, פשוט...
תהליך בדיקות ההאזנה – כיצד זה עובד?
בעולם שבו פרטיות הפכה למטבע נדיר, חשיבותה של בדיקת האזנה...