Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

איתור נזילות בטכנולוגיה מודרנית

איתור נזילות בטכנולוגיה מודרנית

הטכנולוגיה הביאה לחיינו שלל חידושים ופיתוחים ששיפרו את חיינו באופן משמעותי. גם בתחום האינסטלציה טכנולוגיות חדישות מאפשרות לתת מענה רחב מאוד לבעיות נזילת מים ותקלות בתשתיות הצנרת. כדי לספק את הטיפול הראוי לבית שלכם את צריכים לבצע בדיקות, פשוטות יחסית אשר מאפשרות לתת תמונה מלאה על בעיות הצנרת. לפרטים נוספים על כך, אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת תרמופלקס.

איתור נזילות בטכנולוגיה מודרנית

טיפול בבעיות מים בכל נקודה בתשתית הבית

עמידותו של מבנה לאורך שנים רבות תלויה לא רק באיכות הבניה אלא גם בתחזוקה השוטפת הנדרשת לו. כל פעולה לחיזוק תשתיות הבית היא חיונית ויכולה לשמור על הדיירים לאורך שנים רבות. גם בתחום המים, איתור נזילות בין קירות הבית או במערך הצנרת התת-קרקעי הוא חיוני. נזילות מים גדולות יכולות להוות גורם מסכן ליציבות המבנה ולכן מבעוד מועד חשוב לבצע בדיקות הערכה בתדירות קבועה.

 

מים בשקיפות מלאה

כיום, בדיקות איתור נזילות מים מבוצעות בעזרת טכנולוגיות מתקדמות ומהירות יחסית כדוגמת בדיקה תרמוגרפית. בדיקה זו מתאפשרת באמצעות צילום טרמי לקבל תמונה מלאה של חללי הפנים בין קירות הבית. הצילום מוצג בצורה צבעונית על מסך המצלמה ומאפשר לאינסטלטור לראות בצורה ויזואלית את מיקום דליפת המים. במקום להשקיע שעות רבות בקידוחים מיותרים לתשתיות הבית, האינסטלטור מבצע קידוח אחד, מדויק להפליא ומתחיל לטפל בבעיית הנזילה ללא עיכובים.

 

תיקון תקלות בצורה איכותית

השימוש במצלמה טרמית לטובת טיפול בבעיות רטיבות בקיר פנימי הופך נפוץ יותר ויותר בשנים האחרונות. המצלמה ממתנת את הצורך לבצע קידוחים בקירות הבית ללא אבחנה, ומאפשרת להגיע לתמונת מצב מלאה גם באזורים קשים מאוד ונידחים במבנה הבית. איש מקצוע בעל ניסיון מתאים יכול להשתמש במצלמה ותוך דקות ספורות לקבל תמונה מדויקת אשר תצמצם את הצורך בעבודות קדם ותגרום לו לפעול ביתר שאת לתיקון הבעיה עצמה. כך מרכז הכובד של טיפול האינסטלציה עובר דווקא לפעולות איטום ותיקון צינורות – ולא לאיתור וחיפוש מקורות הבעיה. אתם לא חייבים לחוות ביקור של אינסטלטור אשר נגמר בבית מבולגן ומלא אבק, כיום התיקון משאיר לכם בית נקי יחסית ובצורה מהירה.

כמו כן, ישנן בדיקות חדישות נוספות באמצעותן ניתן לאתר את מקור הרטיבות – כאשר צילום ביוב הינו דוגמא לכך, כך או כך, כדי שהעבודה תתבצע היטב, יש לפנות אל חברת תרמופלקס.

צוות חברת תרמופלקס עובד בעשור האחרון בצורה מקצועית וללא חת על מנת לספק שירותי אינסטלציה מיומנים לכל לקוח. אנו מבצעים הערכות מדויקות בעזרת ציוד טכני מורכב ומתקדם ופועלים בשטח על מנת לצמצם את הנזק לתשתיות המבנים. כל זאת, בתיאום מושלם עם הלקוח ותוך מתן מענה לבעיות שונות בבית. למידע נוסף, ניתן ליצור קשר בטלפון: 052-5422805

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
הליווי המשפטי החשוב ביותר למשפחה שלכם
ברגעים בהם אירועים בחיים מחייבים פנייה לרשויות ופעולות רישום שמקבלות...
מה באמת צריך לדעת על ריהוט ודשא לגינה?
אתם נמצאים היום בנקודה שבה אתם רוצים לשנות את עיצוב...
החמרה במצב רפואי בעקבות מלחמה - מה ניתן לעשות?
בימים קשים אלו במדינת ישראל, לא נדיר לשמוע על אנשים...
איך להבטיח שהכל יתנהל כשורה בחייכם גם במצבים רגישים?
מצבים שונים שנקלעים אליהם במהלך החיים גורמים לכך שהם נוטלים...
הפיצויים שמגיעים לכם בגלל נזקי גוף
תאונות קורות וחלק מהתאונות אפשר להגדיר כרשלנות של מי שבאחריותו...
6 טיפים לשתייה בריאה
שתיית מים במהלך היום מהווה דבר חשוב וחיוני מאוד לגוף...
הסרת שיער במקומות הכי רגישים במקצועיות
כשאתן מחפשות שיטה יעילה שאיתה אפשר להסיר שיער ביעילות ולטווח...
מגשי פירות
שף הטעמים: יצירת מציאות חדשה עם מגשי פירות
מגשי פירות, המעטפת המיוחדת שנוצרה כדי להעניק לך חוויה קולינרית...
מעברים וכניסות למשרדים ולעסקים
אט אט מתחילים דלתות אוטומטיות לכבוש את נתחי השוק הרחבים...
הכרויות למטרה רצינית – איך לשפר את הסיכויים למצוא זוגיות?
ניסיתם להשתמש באתר הכרויות מקוון כדי למצוא את בת או...