Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility MEKOMONET-->

איך מחשבים התקנה של מערכת סולארית לבית הפרטי

איך מחשבים התקנה של מערכת סולארית לבית הפרטי
קרדיט: Pixabay

עם כל הכבוד לאידיאולוגיה ולהכרה בכך שעלינו, על כולנו, מוטלת החובה לעבור לשימוש באנרגיה מתחדשת, הרי שאף אחד מאיתנו לא רוצה לשלם הרבה מאוד כסף ולקבל בסוף מוצר שלא מספק לנו את הצרכים שלנו במלואם. לכן, אנחנו רוצים להציג לכם במאמר את החישוב אותו אנחנו עושים כאשר אנו נדרשים לבצע התקנה של מערכת סולארית בבית פרטי. נדבר על מערכות סולארית ביתיות , מה משפיע על מחירן ולמה התקנה של כאלו היום תחסוך לכם הרבה כסף בשנים הקרובות.

אנחנו צריכים להבין למה אנחנו נכנסים

מערכות סולאריות ביתיות לא נראות תמיד אותו הדבר. יש לכך סיבה, משום שאופן הפקת החשמל בכל מקרה, מתבסס על הנתונים בשטח. דווקא משום שאנחנו תלויים באנרגיה ירוקה, כלומר, באיתני הטבע, השמש בהקשר הזה, אנחנו תמיד נרצה להבין היטב מה הסביבה מאפשרת לנו ומה היא לא מאפשרת. למשל, יש בתים עליהם מוטל צל בשעות אחרי הצהריים, לעומת זאת יש בתים בהם דווקא אחרי הצהריים השמש מאירה על גג ביתם ובשעות הבוקר יש צל המסתיר את השמש.

מערכת סולארית ביתית השוואת מחירים תלויה גם בתא השטח העומד לרשותינו. ככל ששטח הפנים גדול יותר, כך אנחנו יכולים להתקין עוד ועוד לוחות סולאריים ולמעשה, ליהנות מהפקה של כמות גבוהה יותר של חשמל. היום אפשר למצוא לוחות איכותיים יותר ופחות, כאמור, ככל שהטכנולוגיה מתקדמת. אבל כמובן אי אפשר להגיד לכתחילה כמה הפרויקט הזה יעלה בסופו של דבר.

למה בכל זאת מדובר על צעד משתלם כלכלית

אחרי דיון על מערכת סולארית ביתית השוואת מחירים, אנחנו צריכים לזכור כי המטרה היא להפסיק להיתלות על חברת החשמל ולספק חשמל למשק הבית תוך תלות בגרמי השמיים. אנחנו מדברים על חסכון לטווח ארוך ולהפחתה משמעותית של חשבון החשמל החודשי.

בנוסף, הרי שכאשר אתם בוחרים להתקין מערכת סולארית על גג הנכס שלכם, אתם מעלים את ערכו הלכה למעשה. אנחנו מאמינים כי בשנים הקרובות אנחנו נראה נהירה של שוק הנדלן לשימוש באנרגיה מתחדשת, מתוך הנחה כי הצעד הזה יביא שוכרים הרואים בכך מטרה. כך שבכל אופן, אין ספק כי מדובר על צעד משתלם לטווח הארוך.

יש לנו את כל הכלים לסייע לכם

לחברת 'מאורות אנרגיה' יש את הכלים הדרושים כדי לעזור לכם ולהתקין מערכת סולארית איכותית, אשר תספק לכם חשמל בלי הפסקה בעוד שנים רבות מעתה ואילך. דברו איתנו ונשמח לעזור לכם מתי שרק תרצו.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
מה באמת צריך לדעת על הובלת משרד?
כל מי שמחליט להעביר את המשרד שלו למקום חדש תוהה...
האחים סופר מריו- המשחק הנוסטלגי שרלוונטי גם עכשיו
זירת הגיימרים רוחשת כותרים חדשים, הרפתקאות ועלילות ומרתקת רבים כאשר...
כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור מלון לליל הכלולות
אנחנו לא חושבים כי בחיים הבוגרים יש אירוע משמעותי ומרגש...
ככה תכינו עוגיות חמאה שנמסות בפה
עוגיות חמאה הן מאפה קלאסי אהוב שקשה לעמוד בפניו. העדינות,...
במעמד רעיית נשיא המדינה, הגב' מיכל הרצוג: פורום "120 מנהיגות מחברות" ערך את הכנס השנתי, בסימן ברית נשים ישראלית בבית הנשיא
שיתוף הפעולה בין בית הנשיא לפורום '120 מנהיגות מחברות' הוא...
לעבוד בתנאים האופטימליים ביותר בכל מפעל
מבנה של מפעל מתוכנן כך שיהיו לו תשתיות שיתאימו לכל...
להכיר בני זוג בדרך מהנה יותר
דייטים הם סיוט לאנשים רבים, במיוחד לאחר שנכוו במערכות יחסים...
גניבת פרטים- איך מתמודדים מבחינה משפטית?
עבירות הקשורות למחשבים, אינטרנט ולמידע הרב שרץ בו נחשבות לבעיה...
פסטיבל EGG'S BENEDICT בוולדורף אסטוריה מלון וולדורף אסטוריה ירושלים מזמין את הקהל הרחב לחגוג בארוחת בוקר מפנקת עם מגוון מנות EGG'S BENEDICT (בין התאריכים 19.5 –31.5)
מנת ה EGG'S BENEDICT היא אחת ממנות ארוחת הבוקר והבראנץ'...
האם אפשר לעשות שינוי תודעתי? התשובה היא כן
כל כך הרבה פעמים אנחנו פועלים על אוטומט, ובפועל, פשוט...