Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility MEKOMONET-->

איך לעצב סלון? 10 טיפים חשובים

איך לעצב סלון? 10 טיפים חשובים
קרדיט תמונה: FREEPIK

טיפים חשובים מאוד לעיצוב של הסלון הם עניין מאוד מאוד חשוב ולא קל, בין אם אתם כרגע עברתם אל דירה שהיא שכורה, או שקניתם את הדירה הראשונה שלכם אי פעם, או שפתאום סתם החלטתם שעכשיו והגיע הזמן לעצב לגמרי את הסלון שלכם מחדש, עיצוב של סלון הוא תהליך אשר צריך להקדיש לו המון תשומת לב, ובגלל זה אספנו בשבילכם עשרה טיפים מיוחדים לעיצוב הסלון.

שטיח לריצוף בעייתי

גרים בדירה שהיא שכורה? קניתם דירה מקבלן ואתם החלטתם לא להחליף בכלל את הריצוף? נגמר לכם התקציב ואין לכם אפשרות לשפץ או לחפות? דרך נהדרת לחפות את כל הסלון שלכם ולהסב את מירב תשומת הלב מהריצוף המוזנח, זה לקנות שטיח גדול ויפה.

כריות

דרך נהדרת לשדרג את כל החללים שיש בבית ואת העיצוב של הסלון בפרט היא כמובן להוסיף לו כריות טקסטיל על גבי ספות סלון, דבר זה מעניק מראה מאוד עשיר ומעניק בחירה לפי כמה צבעים לפי הפלטה של הצבעים אשר נקבעה מראש לחלל, במספר צורות וטקסטורות.

פתרון אחסון

האם חסר לכם מקום אחסון בבית? אפשר לבחור בארון בעל דלתות שהן נפתחות בעזרת לחיצה, דבר אשר יוצר ארון מאוד חלק ובעל מראה מאוד אלגנטי ונקי. 

מיקומים שונים

בשביל סלון שהוא קטן חשוב מאוד לבחור בריהוט שהוא מאוד קליל ומינימליסטי, בסלון שהוא גדול ניתן לבחור בריהוט שהוא יותר מסיבי.

התאמה מלאה

כאשר אתם מקבלים החלטה לגבי ההתאמה של המידות של הריהוט בחלל הסלון, תשתמשו בחוק השלישים. הספה החדשה צריכה להיות בגודל של שני שליש מהגודל של הקיר או אם מדובר על ספה אשר עומדת במרכז של החלל אז המידה שלה חייבת להיות בגדו של שני שליש מהגודל של החלל.

הכוח של הקיר

כאשר אתם מתכננים את העיצוב של הסלון תבחרו בקיר כוח. הכוונה לקיר אחד אשר נמצא בחלל שלו אתם תתנו את הפוקוס, תבחרו קיר אשר יקפיץ את החלל ותתנו לו את הטוויסט המאוד מיוחד. 

תאורה אולטימטבית

תשדרגו את העיצוב של הסלון בעזרת בחירה מתאימה של גופי תאורה מאוד מיוחדים. גופי תאורה מעוצבים מעניקים יצירה של התכתבות עם העיצוב של החלל.

האופי של הבית

הבית שלכם זה המקום אשר מבטא את הדרך שבה עשיתם בחיים. לאורך כל השנים אתם צוברים זכרונות, מזכרות והמון פרטים מלאי משמעות אשר מתאימים אל האופי שלנו ואל הדרך אשר אותה עשינו.

צמחים ונוי

הירוק החי מכניס לבית שלנו כל כך הרבה חיים ועניין. הוא הופך את מבנה למקום שבאמת גרים בו, מקום שרואים שיש בו חיים, שיש את מי שמטפח את הצומח ונותן לו המון חום ואהבה. 

הרגשה ביתית

אם זאת דירה שהיא זמנית שלכם, דירה שהיא שכורה או בית שרק עכשיו קניתם, אל תתייחסו בכלל אל הדירה שלכם בתור ‘דירת מעבר’, יש אנשים אשר גרים בשכירות במשך המון שנים באותה הדירה ויש אנשים אשר עוברים כל תקופה.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
להחזיר את עצמנו כמה שנים לאחור- זה אפשרי
במיוחד בעידן שלנו, בו כולם מצלמים ומצטלמים כל הזמן, המודעות...
התוכניות וההחלטות שחברה מקבלת
אסטרטגיה עסקית כוללת את התוכניות וההחלטות שחברה מקבלת כדי להשיג...
להכין את הארון לחורף- ממה מתחילים?
כשהיינו קטנים היתה החלפה ברורה של תכולת ארון הבגדים מבגדי...
כל הפרטים החשובים על תהליך גירושין
תשלומי מדור מייצגים את חובתם של ההורים להעניק לילדיהם סביבה...
איך מחשבים התקנה של מערכת סולארית לבית הפרטי
עם כל הכבוד לאידיאולוגיה ולהכרה בכך שעלינו, על כולנו, מוטלת...
יוון כמו שלא הכרתם - מחכה לכם לטיול מרתק
את המראות הקסומים שתפגשו בצפון יוון, קשה לתאר במילים. מלבד...
למי פונים כשזקוקים לעזרה בחיפוש מידע?
אירועים שונים בחיים מחייבים לפעמים שינוס מתניים כדי לצאת מאזור...
הפיכתם של מרחבים עירוניים לאזורים מתחדשים
עורך דין התחדשות עירונית מתמחה בעניינים משפטיים הקשורים לפרויקטים של...
לפי אלו קריטריונים בוחרים את שיטות יציקת הבטון לתבניות?
כאשר מתחילים פרויקט בניה חדש, חשוב לקחת בחשבון כי יסודות...
לחגוג אחרת את האירועים הפרטיים שלכם
כמה שנים הבטחתם לעצמכם שיום אחד תקומו מהכיסא באירוע כלשהו...