Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility MEKOMONET-->

אות הוקרה לעמותת אלווין ישראל בכנס ירושלים לעסקים

אות הוקרה לעמותת אלווין ישראל בכנס ירושלים לעסקים
קרדיט צילום: פיני קבסה

עמותת אלווין ישראל הפועלת כבר 4 עשורים להשתלבות אנשים עם מוגבלות בחברה הישראלית,  נבחרה לקבל אות הוקרה מיוחד בכנס ירושלים לעסקים JBC. על פעילותה להשתלבות אנשים עם מוגבלות בעבודה בשוק הפתוח ובמסלולי ההכשרה שהיא מקדמת באקדמיה ובהכשרות מקצועיות כהכנה לתעסוקה בשוק החופשי.

 

באירוע שהתקיים במלון ורט ירושלים,  השתתפו  ראש עיריית ירושלים משה לאון,  בכירים במשרדי ממשלה ,  עיריית ירושלים,  אנשי עסקים  ובעלי עסקים בעיר.  את אות ההוקרה קיבלו בשם אלווין ישראל מר דוד מרקו,  מנכ"ל בכיר,  ונורה גרשונוף מנהלת אזור ירושלים והדרום בעמותה.

 

פיני קבסה, מפיק כנס  ירושלים לעסקים JBC אמר כי: "החיבור בין המגזר העסקי לבין עמותות המסייעות לאנשים עם מוגבלות הינו חשוב ביותר ביותר והוא צריך להימשך באופן בלתי פוסק. העלאה על נס של הנושא עצמו והעוסקים במלאכה החשובה הייתה מאוד חיונית כדי שתראה גם בכנס זה".

 

נורה גרשונוף, מנהלת אזור ירושלים ודרום באלווין ישראל:"אלווין ישראל  החלה את דרכה לפני 4 עשורים בעיר ירושלים והיא מחוברת שורשית לעסקים ולמוסדות החינוך והאקדמיה בעיר.  אנו מקבלים את אות ההוקרה עבור שיתוף פעולה והפעלת תוכניות הכשרה עם מוסדות אקדמיה בעיר,  ביניהם : האוניברסיטה העברית, מכללת דוד ילין ובצלאל אקדמיה לאמנות ועיצוב ירושלים.  במסגרת שיתוף הפעולה פתחנו קורסי הכשרה מקצועיים לאנשים עם מוגבלות קוגניטיבית, במסגרתם אנו מכשירים אותם להשתלבות בעולם התעסוקה.

בנוסף, אלווין ישראל הובילה ומובילה מרכזי הכנה והכשרה לעולם העבודה למגוון מקצועות כגון: עוזרי שיננית בשת"פ עם בית הספר לרופאה  בהדסה, עוזרי שף בשת"פ עם מכללת טעמים ועוזרי גננות בשת"פ עם ויצ"ו ועם מכללת דוד ילין, זאת לצד קורסים והכשרות ייחודיים  בתחום המלונאות וההסעדה  כדוגמת לימודי בריסטה ולימודי טבחות.

 

מרגלית פילר,  מנכ"לית אלווין ישראל: "מאז הקמת אלווין ישראל חרטנו על דגלנו את נושא ההשתלבות בחברה לאנשים עם מוגבלות בדגש על הכשרה והשתלבות תעסוקתית וחברתית.  במהלך השנים שילבנו בתעסוקה,  בשוק החופשי,  אלפי אנשים עם מוגבלות,  במגוון משרות.  בעיר ירושלים מועסקים כרגע כ- 600 אנשים עם מוגבלות בבתי מלון, בתי קפה, משרדי ממשלה, בכנסת, בבית המשפט ובעיריית ירושלים.  כחלק מפעילותנו להשתלבות עובדים אנו מעניקים תו "מעסיק פותח" למאות עסקים ברחבי ירושלים אשר נתלים בגאווה על חלון בית העסק ובכך "מצהירים" –  אנחנו עסק חברתי המעסיק אנשים עם מוגבלות!.  אנו מודים למר פיני קבסה מחברת "מסר אחד" וליתר מארגני ושותפי האירוע שראו בנו ראויים לאות הוקרה.  עבורנו זו דרך חיים עבור אנשים עם מוגבלות זו הזדמנות לחיים".

 

"אחרי הקורונה אנו עדים לחוסר גדול  בכוח אדם בתחום המסעדנות והמלונאות אנו קוראים לבעלי עסקים לפנות אלינו והצוותים המקצועיים של אלווין יסייעו למצוא את העובדים המתאימים להם תוך ליווי תעסוקתי.  מוסיפה פילר.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
נפרדים מהאלכוהול אחת ולתמיד
לאחרונה אחת מהאהבות הכי גדולות שיש לכם זה אלכוהול? בלי...
בנייני האומה חוזרים לפעילות מלאה: מגוון מופעים ופעילויות ב'במת האומה' - חגיגה תרבותית של מוזיקה וקולינריה - פברואר מרץ 2024
בנייני האומה מעדכנים - חוזרים לפעילות מלאה כולל כנסים, ארועים...
הישג משמעותי לירושלים: הפועל לב ירושלים עלתה לחצי גמר גביע המדינה
הפועל לב ירושלים, קבוצת הנשים המרעננת של ליגת העל, עלתה...
הפועל לב ירושלים פותחת את ההרשמה לאקדמיה לכדורסל נערות בחוות הנוער הציוני
למועדון כדורסל הפועל לב ירושלים פרויקט ייחודי לפיתוח שחקניות כדורסל...
יפן בירושלים פריחת הדובדבן הקסומה בגן הבוטני גבעת רם ירושלים
סיורים בין עצי הדובדבן * איך נראה טקס תה יפני...
חדש בירושלים ICC College האקדמיה להפקות אירועים וכנסים בבנייני האומה יוצאת לדרך!
בנייני האומה פותחים לראשונה אקדמיה להפקות להכשרה מקצועית במגוון תחומים...
פסטיבל הקולנוע ירושלים: אור סיגולי יחליף את אלעד סמורזיק כמנהל האמנותי של הפסטיבל
אלעד סמורזיק, המנהל האמנותי של הפסטיבל בעשור האחרון, הודיע על...
דירות בנופים מרהיבים של הסביבה
דירות למכירה בנווה שאנן חיפה מייצגות פלח ייחודי בשוק הנדל"ן...
סקיצות חלוקה בחישוב מדויק
עולם הסקרים והמיפוי עבר כברת דרך ארוכה עם התקדמות הטכנולוגיה....
"למדתי ממך שאפשר לדבר גם ללא מילים" חוגגים 80 לפנחס - ניצול שואה עם מוגבלות אשר מעביר, ללא מילים, הרצאות על חייו, מוגבלותו והדרך להגשים חלומות למרות האתגרים הפיזיים
סיפורו של פנחס, דייר המערך התומך של אלווין בירושלים, שזור...